Świętokrzyska Liga Pływacka - 1 runda Małej Ligi Staszów - 6 marca 2021r |
Konkurencja 1 06-03-2021 - 10:00 | Dziewcząt, 50m dowolny | 9 - 11 lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 28.62 | Prasał Aleksandra | KOKIE | Oświęcim | 19-12-2020 |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
11 lat |
1. | Szybajło Zuzanna | 10 | UNIA Busko Zdrój | 32.40 | 354 | |||
2. | Sokół Sara | 10 | KSZO Ostrowiec Św | 32.44 | 353 | |||
3. | Pawlik Aleksandra | 10 | Salos Cortile Kielce | 33.42 | 322 | |||
4. | Olszewska Natalia | 10 | ORKA MOSiR Kielce | 33.54 | 319 | |||
5. | Staniszewska Maja | 10 | KSZO Ostrowiec Św | 34.74 | 287 | |||
6. | Arabska Maja | 10 | UNIA Busko Zdrój | 35.66 | 265 | |||
7. | Seweryn Julia | 10 | Barakuda Starachowice | 36.31 | 251 | |||
8. | Jędzrzejewska Anna | 10 | Barakuda Starachowice | 37.21 | 234 | |||
9. | Bzówka Zuzanna | 10 | TS Połaniec | 38.95 | 204 | |||
10. | Stanecka Liliana | 10 | Barakuda Starachowice | 39.34 | 198 | |||
11. | Agliano Victoria | 10 | Centrum Staszów | 39.58 | 194 | |||
12. | Kozieł Zuzanna | 10 | UNIA Busko Zdrój | 39.96 | 188 | |||
13. | Wójtowicz Aleksandra | 10 | TS Połaniec | 41.45 | 169 | |||
14. | Haczkiewicz Aleksandra | 10 | Korona-Swim Kielce | 41.63 | 167 | |||
15. | Wiatr Alicja | 10 | FOKA Sandomierz | 41.86 | 164 | |||
16. | Kułaga Daria | 10 | Barakuda Starachowice | 42.21 | 160 | |||
17. | Krupa Gabriela | 10 | Barakuda Starachowice | 42.96 | 152 | |||
18. | Rączka Paulina | 10 | UNIA Busko Zdrój | 43.42 | 147 | |||
19. | Bocak Amelia | 10 | Korona-Swim Kielce | 43.60 | 145 | |||
20. | Cieślak Anna | 10 | UNIA Busko Zdrój | 43.72 | 144 | |||
21. | Guła Maja | 10 | Centrum Staszów | 44.88 | 133 | |||
22. | Płaskocińska Lena | 10 | Salos Cortile Kielce | 45.07 | 131 | |||
23. | Haczkiewicz Hanna | 10 | Korona-Swim Kielce | 45.17 | 130 | |||
24. | Wierzbicka Zofia | 10 | FOKA Sandomierz | 46.70 | 118 | |||
25. | Żak Wiktoria | 10 | Salos Cortile Kielce | 48.30 | 106 | |||
26. | Wadowiec Maja | 10 | FOKA Sandomierz | 50.88 | 91 | |||
27. | Ziach Katarzyna | 10 | Salos Cortile Kielce | 54.86 | 73 |
10 lat |
1. | Boszczyk Zuzanna | 11 | ORKA MOSiR Kielce | 33.93 | 308 | |||
2. | Bielecka Patrycja | 11 | Barakuda Starachowice | 41.37 | 170 | |||
3. | Markiewicz Julia | 11 | ORKA MOSiR Kielce | 41.72 | 166 | |||
4. | Wiśniewska Julia | 11 | KSZO Ostrowiec Św | 44.05 | 141 | |||
5. | Dziarmakowska Julia | 11 | Centrum Staszów | 45.22 | 130 | |||
6. | Sell Magdalena | 11 | Korona-Swim Kielce | 45.80 | 125 | |||
7. | Perz Nikola | 11 | Korona-Swim Kielce | 45.85 | 125 | |||
8. | Rugała Irena | 11 | Centrum Staszów | 45.91 | 124 | |||
9. | Baczewska Oliwia | 11 | Centrum Staszów | 46.05 | 123 | |||
10. | Gubała Milena | 11 | UNIA Busko Zdrój | 46.11 | 122 | |||
11. | Łukawska Maria | 11 | KSZO Ostrowiec Św | 46.26 | 121 | |||
12. | Wójtowicz Sandra | 11 | KSZO Ostrowiec Św | 47.22 | 114 | |||
13. | Mazur Patrycja | 11 | Centrum Staszów | 48.56 | 105 | |||
14. | Jamioł Małgorzata | 11 | UNIA Busko Zdrój | 50.70 | 92 | |||
15. | Bławat Natalia | 11 | UNIA Busko Zdrój | 51.49 | 88 | |||
16. | Szlęzak Wiktoria | 11 | Barakuda Starachowice | 52.72 | 82 | |||
17. | Gorycka Joanna | 11 | KSZO Ostrowiec Św | 52.84 | 81 | |||
18. | Łukawska Maja | 11 | Centrum Staszów | 53.30 | 79 | |||
19. | Walczak Olga | 11 | Centrum Staszów | 54.24 | 75 | |||
20. | Celińska Julia | 11 | KSZO Ostrowiec Św | 54.28 | 75 | |||
21. | Wawro Pola | 11 | UNIA Busko Zdrój | 58.22 | 61 | |||
22. | Brocka Aleksandra | 11 | Centrum Staszów | 58.47 | 60 | |||
23. | Pietras Oliwia | 11 | KSZO Ostrowiec Św | 59.54 | 57 | |||
24. | Janas Weronika | 11 | FOKA Sandomierz | 59.91 | 56 | |||
25. | Strojek Zuzanna | 11 | Centrum Staszów | 1:02.40 | 49 | |||
26. | Lipiec Maja | 11 | FOKA Sandomierz | 1:06.58 | 40 | |||
27. | Łukasik Maria | 11 | Centrum Staszów | 1:09.66 | 35 |
9 lat |
1. | Siatkowska Pola | 12 | ORKA MOSiR Kielce | 41.16 | 172 | |||
2. | Bednarska Antonina | 12 | KSZO Ostrowiec Św | 43.96 | 141 | |||
3. | Kaleta Nina | 12 | UNIA Busko Zdrój | 51.86 | 86 | |||
4. | Marzec Julia | 12 | UNIA Busko Zdrój | 53.05 | 80 | |||
5. | Suchorowska Aleksandra | 12 | Centrum Staszów | 56.48 | 66 | |||
6. | Sierak Marika | 12 | Barakuda Starachowice | 59.07 | 58 | |||
7. | Machowska Magdalena | 12 | Barakuda Starachowice | 1:00.07 | 55 | |||
8. | Przybycińska Nina | 12 | Centrum Staszów | 1:00.24 | 55 | |||
9. | Derlaga Hanna | 12 | KSZO Ostrowiec Św | 1:02.16 | 50 | |||
10. | Kawecka Nikola | 12 | Centrum Staszów | 1:03.11 | 47 | |||
11. | Mazur Wiktoria | 12 | Centrum Staszów | 1:04.78 | 44 | |||
12. | Nowak Lidia | 12 | Barakuda Starachowice | 1:06.92 | 40 | |||
13. | Furzyńska Zuzanna | 12 | Barakuda Starachowice | 1:14.90 | 28 | |||
14. | Popławiec Maria | 12 | Barakuda Starachowice | 1:24.48 | 19 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 06-03-2021 - 10:20 | Chłopców, 50m dowolny | 9 - 11 lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 28.70 | Grzesik Franciszek | KSOST | Staszów | 24-10-2020 |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
11 lat |
1. | Starachowski Maciej | 10 | KSZO Ostrowiec Św | 32.19 | 249 | |||
2. | Słota Filip | 10 | Centrum Staszów | 34.59 | 200 | |||
3. | Giemza Paweł | 10 | KSZO Ostrowiec Św | 35.92 | 179 | |||
4. | Hunek Paweł | 10 | ORKA MOSiR Kielce | 36.17 | 175 | |||
5. | Karcz Maksymilian | 10 | UNIA Busko Zdrój | 36.54 | 170 | |||
6. | Mucha Marcel | 10 | Korona-Swim Kielce | 36.82 | 166 | |||
7. | Błajszczak Michał | 10 | FOKA Sandomierz | 37.69 | 155 | |||
8. | Samek Adrian | 10 | Korona-Swim Kielce | 38.51 | 145 | |||
9. | Błajszczak Jakub | 10 | FOKA Sandomierz | 39.11 | 139 | |||
10. | Marzuchowski Tomasz | 10 | Barakuda Starachowice | 39.90 | 130 | |||
11. | Dulak Jakub | 10 | ORKA MOSiR Kielce | 39.96 | 130 | |||
12. | Wójcikowski Jan | 10 | Centrum Staszów | 40.16 | 128 | |||
13. | Dziuba Mateusz | 10 | Centrum Staszów | 40.18 | 128 | |||
14. | Sawicki Igor | 10 | TS Połaniec | 41.21 | 118 | |||
15. | Prus Oskar | 10 | Korona-Swim Kielce | 41.32 | 117 | |||
Dziubek Alan | 10 | ORKA MOSiR Kielce | 41.32 | 117 | ||||
17. | Nogajski Michał | 10 | Barakuda Starachowice | 41.40 | 117 | |||
18. | Szczyrba Robert | 10 | FOKA Sandomierz | 41.95 | 112 | |||
19. | Czechowski Michał | 10 | FOKA Sandomierz | 42.71 | 106 | |||
20. | Litwiński Wiktor | 10 | UNIA Busko Zdrój | 43.41 | 101 | |||
21. | Kutek Mateusz | 10 | FOKA Sandomierz | 43.48 | 101 | |||
22. | Krawczyk Maciej | 10 | Salos Cortile Kielce | 43.68 | 99 | |||
23. | Tarka Szymon | 10 | Centrum Staszów | 45.78 | 86 | |||
24. | Motyka Mateusz | 10 | Salos Cortile Kielce | 46.32 | 83 | |||
25. | Tarka Michał | 10 | Centrum Staszów | 52.05 | 58 | |||
26. | Byczyński Stanisław | 10 | Barakuda Starachowice | 54.69 | 50 | |||
27. | Myśliwiec Szymon | 10 | Centrum Staszów | 1:08.66 | 25 |
10 lat |
1. | Zagniński Aleksander | 11 | ORKA MOSiR Kielce | 36.09 | 176 | |||
2. | Stachowicz Marcel | 11 | UNIA Busko Zdrój | 37.46 | 158 | |||
3. | Szyszkowski Kacper | 11 | Centrum Staszów | 37.88 | 152 | |||
4. | Wójcicki Jakub | 11 | UNIA Busko Zdrój | 40.67 | 123 | |||
5. | Szczepański Oskar | 11 | UNIA Busko Zdrój | 41.85 | 113 | |||
6. | Gliński Oliwier | 11 | UNIA Busko Zdrój | 44.12 | 96 | |||
7. | Wicha Tomasz | 11 | KSZO Ostrowiec Św | 45.11 | 90 | |||
8. | Trzos Dominik | 11 | Barakuda Starachowice | 45.63 | 87 | |||
9. | Dorosz Patryk | 11 | KSZO Ostrowiec Św | 47.66 | 76 | |||
10. | Ura Mikołaj | 11 | KSZO Ostrowiec Św | 48.60 | 72 | |||
11. | Wożniak Franciszek | 11 | Salos Cortile Kielce | 48.65 | 72 | |||
12. | Wilk Błażej | 11 | UNIA Busko Zdrój | 49.32 | 69 | |||
13. | Grunt Alan | 11 | Barakuda Starachowice | 50.35 | 65 | |||
14. | Wrzesień Filip | 11 | KSZO Ostrowiec Św | 50.65 | 64 | |||
15. | Socha Bartek | 11 | Salos Cortile Kielce | 51.40 | 61 | |||
16. | Wilk Ksawery | 11 | UNIA Busko Zdrój | 52.31 | 58 | |||
17. | Isser-Dryka Jakub | 11 | KSZO Ostrowiec Św | 52.38 | 57 | |||
18. | Grunt Antoni | 11 | Barakuda Starachowice | 53.37 | 54 | |||
19. | Wiśniewski Michał | 11 | KSZO Ostrowiec Św | 54.25 | 52 | |||
20. | Bajerczak Marcin | 11 | KSZO Ostrowiec Św | 55.33 | 49 | |||
21. | Brelak Filip | 11 | Salos Cortile Kielce | 55.53 | 48 | |||
22. | Mazan Jakub | 11 | KSZO Ostrowiec Św | 56.30 | 46 | |||
23. | Domagała Kacper | 11 | Barakuda Starachowice | 58.01 | 42 | |||
24. | Kopeć Mateusz | 11 | Salos Cortile Kielce | 1:02.18 | 34 | |||
25. | Lach Damian | 11 | Barakuda Starachowice | 1:02.52 | 34 | |||
26. | Szymaczak Bartosz | 11 | Centrum Staszów | 1:06.23 | 28 | |||
27. | Villemin Colin | 11 | KSZO Ostrowiec Św | 1:09.01 | 25 | |||
28. | Wójcik Bartosz | 11 | Centrum Staszów | 1:10.20 | 24 |
9 lat |
1. | Kielczyk Leon | 12 | Centrum Staszów | 39.20 | 138 | |||
2. | Grzesik Antoni | 12 | KSZO Ostrowiec Św | 40.74 | 122 | |||
3. | Góralski Ignacy | 12 | KSZO Ostrowiec Św | 43.67 | 99 | |||
4. | Starz Kacper | 12 | ORKA MOSiR Kielce | 44.90 | 91 | |||
5. | Jama Borys | 12 | KSZO Ostrowiec Św | 50.72 | 63 | |||
6. | Chrzanowski Tymoteusz | 12 | Centrum Staszów | 58.89 | 40 | |||
7. | Marczak Piotr | 12 | Barakuda Starachowice | 1:08.37 | 26 | |||
8. | Myśliwiec Krzysztof | 12 | Centrum Staszów | 1:09.76 | 24 | |||
9. | Wójtowicz Aleksander | 12 | KSZO Ostrowiec Św | 1:18.73 | 17 | |||
10. | Toporowski Adrian | 12 | Centrum Staszów | 1:21.67 | 15 | |||
11. | Kowalski Franciszek | 12 | KSZO Ostrowiec Św | 1:22.77 | 14 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 06-03-2021 - 10:41 | Dziewcząt, 100m zmienny | 9 - 11 lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 1:11.46 | Prasał Aleksandra | KOKIE | Oświęcim | 19-12-2020 |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
11 lat |
1. | Mikołajek Nikola | 10 | KSZO Ostrowiec Św | 1:21.90 | 328 | |||
2. | Olszewska Natalia | 10 | ORKA MOSiR Kielce | 1:22.61 | 320 | |||
3. | Brzezińska Dominika | 10 | KSZO Ostrowiec Św | 1:23.19 | 313 | |||
4. | Szybajło Zuzanna | 10 | UNIA Busko Zdrój | 1:25.16 | 292 | |||
5. | Staniszewska Maja | 10 | KSZO Ostrowiec Św | 1:30.31 | 245 | |||
6. | Seweryn Julia | 10 | Barakuda Starachowice | 1:35.85 | 204 | |||
7. | Zalewska Zuzanna | 10 | UNIA Busko Zdrój | 1:37.17 | 196 | |||
8. | Nagórna Wiktoria | 10 | Korona-Swim Kielce | 1:40.70 | 176 | |||
9. | Kozieł Zuzanna | 10 | UNIA Busko Zdrój | 1:40.84 | 175 | |||
10. | Agliano Victoria | 10 | Centrum Staszów | 1:42.83 | 165 | |||
11. | Wójtowicz Aleksandra | 10 | TS Połaniec | 1:43.13 | 164 | |||
12. | Kułaga Daria | 10 | Barakuda Starachowice | 1:44.15 | 159 | |||
13. | Bocak Amelia | 10 | Korona-Swim Kielce | 1:49.54 | 137 | |||
14. | Haczkiewicz Aleksandra | 10 | Korona-Swim Kielce | 1:49.74 | 136 | |||
15. | Rączka Paulina | 10 | UNIA Busko Zdrój | 1:52.53 | 126 | |||
16. | Guła Maja | 10 | Centrum Staszów | 1:53.08 | 124 |
10 lat |
1. | Bielecka Patrycja | 11 | Barakuda Starachowice | 1:44.57 | 157 | |||
2. | Markiewicz Anastazja | 11 | Barakuda Starachowice | 1:53.29 | 124 | |||
3. | Maj Zuzanna | 11 | KSZO Ostrowiec Św | 1:56.27 | 114 | |||
4. | Gubała Milena | 11 | UNIA Busko Zdrój | 1:56.57 | 113 | |||
5. | Łukawska Maria | 11 | KSZO Ostrowiec Św | 2:00.57 | 102 | |||
6. | Mazur Patrycja | 11 | Centrum Staszów | 2:00.60 | 102 | |||
7. | Rugała Irena | 11 | Centrum Staszów | 2:04.15 | 94 | |||
8. | Machnicka Zuzanna | 11 | KSZO Ostrowiec Św | 2:12.10 | 78 |
9 lat |
1. | Bednarska Antonina | 12 | KSZO Ostrowiec Św | 1:53.14 | 124 | |||
2. | Suchorowska Aleksandra | 12 | Centrum Staszów | 2:34.00 | 49 | |||
3. | Kawecka Nikola | 12 | Centrum Staszów | 2:41.49 | 42 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 06-03-2021 - 10:55 | Chłopców, 100m zmienny | 9 - 11 lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 1:13.21 | Grzesik Franciszek | KSOST | Ostrowiec Św. | 15-11-2020 |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
11 lat |
1. | Starachowski Maciej | 10 | KSZO Ostrowiec Św | 1:27.07 | 192 | ||||
2. | Krzysiek Oskar | 10 | Korona-Swim Kielce | 1:28.71 | 181 | ||||
3. | Słota Filip | 10 | Centrum Staszów | 1:32.41 | 160 | ||||
4. | Lis Franciszek | 10 | Korona-Swim Kielce | 1:32.64 | 159 | ||||
5. | Giemza Paweł | 10 | KSZO Ostrowiec Św | 1:37.95 | 135 | ||||
6. | Stanek Julian | 10 | Korona-Swim Kielce | 1:40.04 | 126 | ||||
7. | Chmielewski Oskar | 10 | Centrum Staszów | 1:40.73 | 124 | ||||
8. | Dulak Jakub | 10 | ORKA MOSiR Kielce | 1:42.35 | 118 | ||||
9. | Byczyński Stanisław | 10 | Barakuda Starachowice | 1:43.20 | 115 | ||||
10. | Andrzejczak Maciej | 10 | Korona-Swim Kielce | 1:44.49 | 111 | ||||
11. | Nogajski Jakub | 10 | Barakuda Starachowice | 1:46.52 | 105 | ||||
12. | Nogajski Adam | 10 | Barakuda Starachowice | 1:47.57 | 101 | ||||
13. | Dziuba Mateusz | 10 | Centrum Staszów | 1:49.53 | 96 | ||||
14. | Kutek Mateusz | 10 | FOKA Sandomierz | 1:59.05 | 75 | ||||
DYSKW. | Wójcikowski Jan | 10 | Centrum Staszów | ||||||
Z3/G8 - ukończenie odcinka stylu grzbietowego niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu |
10 lat |
1. | Wójcicki Jakub | 11 | UNIA Busko Zdrój | 1:39.13 | 130 | ||||
2. | Szyszkowski Kacper | 11 | Centrum Staszów | 1:42.03 | 119 | ||||
3. | Małek Jakub | 11 | UNIA Busko Zdrój | 1:42.92 | 116 | ||||
4. | Stachowicz Marcel | 11 | UNIA Busko Zdrój | 1:43.59 | 114 | ||||
5. | Przodo Leon | 11 | UNIA Busko Zdrój | 1:50.28 | 94 | ||||
6. | Szczepański Oskar | 11 | UNIA Busko Zdrój | 1:51.48 | 91 | ||||
DYSKW. | Kukla Piotr | 11 | Centrum Staszów | ||||||
O1 - Przedwczesny start |
9 lat |
1. | Kielczyk Leon | 12 | Centrum Staszów | 1:45.29 | 108 | |||
2. | Grzesik Antoni | 12 | KSZO Ostrowiec Św | 1:51.29 | 92 | |||
3. | Góralski Ignacy | 12 | KSZO Ostrowiec Św | 1:56.13 | 81 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 06-03-2021 - 11:17 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 9 - 10 lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 33.38 | Prasał Aleksandra | KOKIE | Wieliczka | 19-09-2020 |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
10 lat |
1. | Boszczyk Zuzanna | 11 | ORKA MOSiR Kielce | 38.59 | 294 | ||||
2. | Markiewicz Julia | 11 | ORKA MOSiR Kielce | 45.22 | 182 | ||||
3. | Markiewicz Anastazja | 11 | Barakuda Starachowice | 48.57 | 147 | ||||
4. | Dziarmakowska Julia | 11 | Centrum Staszów | 49.36 | 140 | ||||
5. | Perz Nikola | 11 | Korona-Swim Kielce | 50.34 | 132 | ||||
6. | Maj Zuzanna | 11 | KSZO Ostrowiec Św | 51.40 | 124 | ||||
7. | Baczewska Oliwia | 11 | Centrum Staszów | 52.16 | 119 | ||||
8. | Sell Magdalena | 11 | Korona-Swim Kielce | 53.94 | 107 | ||||
9. | Wiśniewska Julia | 11 | KSZO Ostrowiec Św | 55.20 | 100 | ||||
10. | Bławat Natalia | 11 | UNIA Busko Zdrój | 55.46 | 99 | ||||
11. | Machnicka Zuzanna | 11 | KSZO Ostrowiec Św | 56.15 | 95 | ||||
12. | Wójtowicz Sandra | 11 | KSZO Ostrowiec Św | 56.47 | 93 | ||||
13. | Jamioł Małgorzata | 11 | UNIA Busko Zdrój | 56.55 | 93 | ||||
14. | Wawro Pola | 11 | UNIA Busko Zdrój | 57.21 | 90 | ||||
15. | Celińska Julia | 11 | KSZO Ostrowiec Św | 57.84 | 87 | ||||
16. | Pietras Oliwia | 11 | KSZO Ostrowiec Św | 59.21 | 81 | ||||
17. | Gorycka Joanna | 11 | KSZO Ostrowiec Św | 1:00.87 | 75 | ||||
18. | Łukawska Maja | 11 | Centrum Staszów | 1:00.95 | 74 | ||||
19. | Walczak Olga | 11 | Centrum Staszów | 1:01.24 | 73 | ||||
20. | Strojek Zuzanna | 11 | Centrum Staszów | 1:01.79 | 71 | ||||
21. | Łukasik Maria | 11 | Centrum Staszów | 1:07.85 | 54 | ||||
22. | Brocka Aleksandra | 11 | Centrum Staszów | 1:15.32 | 39 | ||||
DYSKW. | Lipiec Maja | 11 | FOKA Sandomierz | ||||||
G8 - ukończenie wyścigu w położeniu na piersiach | |||||||||
DYSKW. | Szlęzak Wiktoria | 11 | Barakuda Starachowice | ||||||
O1 - Przedwczesny start | |||||||||
DYSKW. | Janas Weronika | 11 | FOKA Sandomierz | ||||||
G6 - nieciągła akcja nawrotu |
9 lat |
1. | Siatkowska Pola | 12 | ORKA MOSiR Kielce | 47.96 | 153 | |||
2. | Kaleta Nina | 12 | UNIA Busko Zdrój | 56.75 | 92 | |||
3. | Sierak Marika | 12 | Barakuda Starachowice | 58.72 | 83 | |||
4. | Machowska Magdalena | 12 | Barakuda Starachowice | 1:02.15 | 70 | |||
5. | Mazur Wiktoria | 12 | Centrum Staszów | 1:04.32 | 63 | |||
6. | Lisiecka Oliwia | 12 | Centrum Staszów | 1:04.48 | 63 | |||
7. | Przybycińska Nina | 12 | Centrum Staszów | 1:05.07 | 61 | |||
8. | Nowak Lidia | 12 | Barakuda Starachowice | 1:06.56 | 57 | |||
9. | Derlaga Hanna | 12 | KSZO Ostrowiec Św | 1:09.20 | 51 | |||
10. | Furzyńska Zuzanna | 12 | Barakuda Starachowice | 1:13.10 | 43 | |||
11. | Popławiec Maria | 12 | Barakuda Starachowice | 1:27.37 | 25 |
PK | Bielecka Monika | 13 | Barakuda Starachowice | 1:09.85 | 49 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 06-03-2021 - 11:30 | Chłopców, 50m grzbietowy | 9 - 10 lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 33.37 | Grzesik Franciszek | KSOST | Busko-Zdrój | 07-11-2020 |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
10 lat |
1. | Zagniński Aleksander | 11 | ORKA MOSiR Kielce | 39.35 | 180 | ||||
2. | Kukla Piotr | 11 | Centrum Staszów | 43.98 | 128 | ||||
3. | Małek Jakub | 11 | UNIA Busko Zdrój | 46.79 | 107 | ||||
4. | Gliński Oliwier | 11 | UNIA Busko Zdrój | 47.98 | 99 | ||||
5. | Grunt Antoni | 11 | Barakuda Starachowice | 51.88 | 78 | ||||
6. | Ura Mikołaj | 11 | KSZO Ostrowiec Św | 52.26 | 76 | ||||
7. | Przodo Leon | 11 | UNIA Busko Zdrój | 52.94 | 73 | ||||
8. | Grunt Alan | 11 | Barakuda Starachowice | 53.22 | 72 | ||||
9. | Dorosz Patryk | 11 | KSZO Ostrowiec Św | 53.95 | 69 | ||||
10. | Wicha Tomasz | 11 | KSZO Ostrowiec Św | 54.00 | 69 | ||||
11. | Brelak Filip | 11 | Salos Cortile Kielce | 54.09 | 69 | ||||
12. | Wożniak Franciszek | 11 | Salos Cortile Kielce | 54.12 | 69 | ||||
13. | Wilk Błażej | 11 | UNIA Busko Zdrój | 54.65 | 67 | ||||
14. | Isser-Dryka Jakub | 11 | KSZO Ostrowiec Św | 54.77 | 66 | ||||
15. | Wiśniewski Michał | 11 | KSZO Ostrowiec Św | 56.00 | 62 | ||||
16. | Socha Bartek | 11 | Salos Cortile Kielce | 56.52 | 60 | ||||
17. | Trzos Dominik | 11 | Barakuda Starachowice | 57.13 | 58 | ||||
18. | Wrzesień Filip | 11 | KSZO Ostrowiec Św | 57.20 | 58 | ||||
19. | Lach Damian | 11 | Barakuda Starachowice | 58.39 | 55 | ||||
20. | Wilk Ksawery | 11 | UNIA Busko Zdrój | 59.48 | 52 | ||||
21. | Mazan Jakub | 11 | KSZO Ostrowiec Św | 1:01.03 | 48 | ||||
22. | Kopeć Mateusz | 11 | Salos Cortile Kielce | 1:02.31 | 45 | ||||
23. | Domagała Kacper | 11 | Barakuda Starachowice | 1:02.73 | 44 | ||||
24. | Wójcik Bartosz | 11 | Centrum Staszów | 1:06.01 | 38 | ||||
25. | Szymaczak Bartosz | 11 | Centrum Staszów | 1:10.12 | 31 | ||||
DYSKW. | Bajerczak Marcin | 11 | KSZO Ostrowiec Św | ||||||
G7 - brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej | |||||||||
DYSKW. | Villemin Colin | 11 | KSZO Ostrowiec Św | ||||||
G8 - ukończenie wyścigu w położeniu na piersiach |
9 lat |
1. | Starz Kacper | 12 | ORKA MOSiR Kielce | 49.68 | 89 | |||
2. | Jama Borys | 12 | KSZO Ostrowiec Św | 54.31 | 68 | |||
3. | Chrzanowski Tymoteusz | 12 | Centrum Staszów | 1:02.15 | 45 | |||
4. | Myśliwiec Krzysztof | 12 | Centrum Staszów | 1:03.68 | 42 | |||
5. | Marczak Piotr | 12 | Barakuda Starachowice | 1:11.47 | 30 | |||
6. | Kowalski Franciszek | 12 | KSZO Ostrowiec Św | 1:16.29 | 24 | |||
7. | Toporowski Adrian | 12 | Centrum Staszów | 1:19.29 | 22 | |||
8. | Wójtowicz Aleksander | 12 | KSZO Ostrowiec Św | 1:22.49 | 19 | |||
9. | Lisiecki Filip | 12 | Centrum Staszów | 1:26.88 | 16 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 06-03-2021 - 11:51 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 2:34.35 | Prasał Aleksandra | KOKIE | Ostrowiec Św. | 14-11-2020 |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sokół Sara | 10 | KSZO Ostrowiec Św | 2:55.88 | 311 | |||
2. | Pawlik Aleksandra | 10 | Salos Cortile Kielce | 3:05.52 | 265 | |||
3. | Arabska Maja | 10 | UNIA Busko Zdrój | 3:10.35 | 245 | |||
4. | Stanecka Liliana | 10 | Barakuda Starachowice | 3:18.14 | 217 | |||
5. | Nagórna Wiktoria | 10 | Korona-Swim Kielce | 3:21.08 | 208 | |||
6. | Wiatr Alicja | 10 | FOKA Sandomierz | 3:51.83 | 136 | |||
7. | Krupa Gabriela | 10 | Barakuda Starachowice | 3:53.27 | 133 | |||
8. | Cieślak Anna | 10 | UNIA Busko Zdrój | 4:17.25 | 99 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 06-03-2021 - 12:01 | Chłopców, 200m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 2:38.72 | Gotszling Dawid | KOKIE | Ostrowiec Sw. | 08-12-2012 |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Krzysiek Oskar | 10 | Korona-Swim Kielce | 3:10.91 | 169 | |||
2. | Kowalczyk Bartosz | 10 | Korona-Swim Kielce | 3:13.19 | 163 | |||
3. | Sander Adrian | 10 | Korona-Swim Kielce | 3:14.94 | 159 | |||
4. | Karcz Maksymilian | 10 | UNIA Busko Zdrój | 3:16.71 | 154 | |||
5. | Lis Franciszek | 10 | Korona-Swim Kielce | 3:20.79 | 145 | |||
6. | Stanek Julian | 10 | Korona-Swim Kielce | 3:21.86 | 143 | |||
7. | Litwiński Wiktor | 10 | UNIA Busko Zdrój | 3:35.58 | 117 | |||
8. | Sawicki Igor | 10 | TS Połaniec | 3:39.33 | 111 | |||
9. | Błajszczak Jakub | 10 | FOKA Sandomierz | 3:49.74 | 97 | |||
10. | Marzuchowski Tomasz | 10 | Barakuda Starachowice | 3:56.02 | 89 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 06-03-2021 - 12:18 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 1:24.17 | Prasał Aleksandra | KOKIE | Ostrowiec Św. | 28-11-2020 |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mikołajek Nikola | 10 | KSZO Ostrowiec Św | 1:28.08 | 354 | |||
2. | Brzezińska Dominika | 10 | KSZO Ostrowiec Św | 1:32.41 | 307 | |||
3. | Zalewska Zuzanna | 10 | UNIA Busko Zdrój | 1:40.81 | 236 | |||
4. | Jędzrzejewska Anna | 10 | Barakuda Starachowice | 1:47.77 | 193 | |||
5. | Wierzbicka Zofia | 10 | FOKA Sandomierz | 1:47.80 | 193 | |||
6. | Bzówka Zuzanna | 10 | TS Połaniec | 1:47.97 | 192 | |||
7. | Haczkiewicz Hanna | 10 | Korona-Swim Kielce | 1:49.90 | 182 | |||
8. | Płaskocińska Lena | 10 | Salos Cortile Kielce | 2:02.49 | 131 | |||
9. | Żak Wiktoria | 10 | Salos Cortile Kielce | 2:08.18 | 115 | |||
10. | Wadowiec Maja | 10 | FOKA Sandomierz | 2:14.24 | 100 | |||
11. | Ziach Katarzyna | 10 | Salos Cortile Kielce | 2:16.11 | 96 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 06-03-2021 - 12:23 | Chłopców, 100m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 1:24.62 | Kundera Jeremiasz | KOKIE | Ostrowiec Św. | 15-11-2020 |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Hunek Paweł | 10 | ORKA MOSiR Kielce | 1:41.49 | 164 | ||||
2. | Chmielewski Oskar | 10 | Centrum Staszów | 1:42.83 | 158 | ||||
3. | Samek Adrian | 10 | Korona-Swim Kielce | 1:42.94 | 157 | ||||
4. | Kowalczyk Bartosz | 10 | Korona-Swim Kielce | 1:48.11 | 136 | ||||
5. | Nogajski Jakub | 10 | Barakuda Starachowice | 1:50.56 | 127 | ||||
6. | Mucha Marcel | 10 | Korona-Swim Kielce | 1:51.28 | 124 | ||||
7. | Nogajski Adam | 10 | Barakuda Starachowice | 1:51.54 | 123 | ||||
8. | Błajszczak Michał | 10 | FOKA Sandomierz | 1:59.28 | 101 | ||||
9. | Andrzejczak Maciej | 10 | Korona-Swim Kielce | 2:03.10 | 92 | ||||
10. | Szczyrba Robert | 10 | FOKA Sandomierz | 2:04.17 | 89 | ||||
11. | Czechowski Michał | 10 | FOKA Sandomierz | 2:05.29 | 87 | ||||
12. | Krawczyk Maciej | 10 | Salos Cortile Kielce | 2:05.77 | 86 | ||||
13. | Prus Oskar | 10 | Korona-Swim Kielce | 2:08.26 | 81 | ||||
14. | Tarka Szymon | 10 | Centrum Staszów | 2:22.33 | 59 | ||||
15. | Tarka Michał | 10 | Centrum Staszów | 2:25.78 | 55 | ||||
DYSKW. | Sander Adrian | 10 | Korona-Swim Kielce | ||||||
O1 - Przedwczesny start | |||||||||
DYSKW. | Dziubek Alan | 10 | ORKA MOSiR Kielce | ||||||
O1 - Przedwczesny start | |||||||||
DYSKW. | Nogajski Michał | 10 | Barakuda Starachowice | ||||||
K16 - niejednocześnie dotknięcie ściany dłońmi | |||||||||
DYSKW. | Motyka Mateusz | 10 | Salos Cortile Kielce | ||||||
K15 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi | |||||||||
DYSKW. | Myśliwiec Szymon | 10 | Centrum Staszów | ||||||
K10 - dłonie przeniesione poza linię bioder |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 06-03-2021 - 12:43 | Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 9 - 11 lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 2:13.03 | KS KSZO Ostrowiec Św. | KSOST | Busko-Zdrój | 07-11-2020 |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
11 lat |
1. | KSZO Ostrowiec Św 1 | KSZO Ostrowiec Św | 2:13.28 | 349 |
Mikołajek Nikola Staniszewska Maja | 10 10 | Brzezińska Dominika Sokół Sara | 10 10 |
2. | ORKA MOSiR Kielce | ORKA MOSiR Kielce | 2:32.31 | 234 |
Boszczyk Zuzanna Markiewicz Julia | 11 11 | Olszewska Natalia Siatkowska Pola | 10 12 |
3. | UNIA Busko Zdrój 1 | UNIA Busko Zdrój | 2:32.32 | 234 |
Zalewska Zuzanna Arabska Maja | 10 10 | 39.90 36.85 | Kozieł Zuzanna Szybajło Zuzanna | 10 10 | 41.52 34.05 |
4. | Barakuda Starachowice 1 | Barakuda Starachowice | 2:41.53 | 196 |
Jędzrzejewska Anna Kułaga Daria | 10 10 | Stanecka Liliana Seweryn Julia | 10 10 |
5. | Korona-Swim Kielce | Korona-Swim Kielce | 2:54.38 | 156 |
Haczkiewicz Hanna Bocak Amelia | 10 10 | Haczkiewicz Aleksandra Nagórna Wiktoria | 10 10 |
6. | FOKA Sandomierz | FOKA Sandomierz | 3:11.59 | 117 |
Lipiec Maja Wadowiec Maja | 11 10 | Wierzbicka Zofia Wiatr Alicja | 10 10 |
10 lat |
1. | Centrum Staszów 2 | Centrum Staszów | 3:13.00 | 115 |
Baczewska Oliwia Mazur Patrycja | 11 11 | 46.50 50.09 | Rugała Irena Dziarmakowska Julia | 11 11 | 48.15 48.26 |
2. | Barakuda Starachowice 2 | Barakuda Starachowice | 3:16.40 | 109 |
Sierak Marika Markiewicz Anastazja | 12 11 | Szlęzak Wiktoria Bielecka Patrycja | 11 11 |
3. | KSZO Ostrowiec Św 3 | KSZO Ostrowiec Św | 3:16.59 | 109 |
Łukawska Maria Wójtowicz Sandra | 11 11 | 47.29 49.52 | Maj Zuzanna Machnicka Zuzanna | 11 11 | 47.42 52.36 |
4. | UNIA Busko Zdrój 2 | UNIA Busko Zdrój | 3:17.40 | 107 |
Bławat Natalia Kaleta Nina | 11 12 | Jamioł Małgorzata Gubała Milena | 11 11 |
5. | KSZO Ostrowiec Św 2 | KSZO Ostrowiec Św | 3:29.28 | 90 |
Gorycka Joanna Celińska Julia | 11 11 | Wiśniewska Julia Bednarska Antonina | 11 12 |
6. | Centrum Staszów 3 | Centrum Staszów | 3:47.34 | 70 |
Brocka Aleksandra Walczak Olga | 11 11 | Łukawska Maja Strojek Zuzanna | 11 11 |
9 lat |
1. | Centrum Staszów 1 | Centrum Staszów | 4:20.41 | 46 |
Mazur Wiktoria Suchorowska Aleksandra | 12 12 | Przybycińska Nina Kawecka Nikola | 12 12 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 06-03-2021 - 12:53 | Chłopców, 4 x 50m dowolny | 9 - 11 lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 2:12.08 | KS KSZO Ostrowiec Św. | KSOST | Busko-Zdrój | 07-11-2020 |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
11 lat |
1. | Korona-Swim Kielce 1 | Korona-Swim Kielce | 2:27.66 | 170 |
Sander Adrian Kowalczyk Bartosz | 10 10 | Lis Franciszek Krzysiek Oskar | 10 10 |
2. | ORKA MOSiR Kielce | ORKA MOSiR Kielce | 2:33.87 | 150 |
Hunek Paweł Dulak Jakub | 10 10 | Zagniński Aleksander Dziubek Alan | 11 10 |
3. | Centrum Staszów 1 | Centrum Staszów | 2:48.33 | 114 |
Dziuba Mateusz Wójcikowski Jan | 10 10 | Słota Filip Chmielewski Oskar | 10 10 |
4. | Korona-Swim Kielce 2 | Korona-Swim Kielce | 2:48.51 | 114 |
Mucha Marcel Andrzejczak Maciej | 10 10 | Stanek Julian Samek Adrian | 10 10 |
5. | FOKA Sandomierz | FOKA Sandomierz | 2:49.45 | 112 |
Czechowski Michał Szczyrba Robert | 10 10 | 44.88 46.01 | Błajszczak Jakub Błajszczak Michał | 10 10 | 39.13 39.43 |
6. | UNIA Busko Zdrój 2 | UNIA Busko Zdrój | 2:51.18 | 109 |
Szczepański Oskar Gliński Oliwier | 11 11 | Litwiński Wiktor Karcz Maksymilian | 10 10 |
7. | Barakuda Starachowice 1 | Barakuda Starachowice | 2:53.64 | 104 |
Marzuchowski Tomasz Nogajski Adam | 10 10 | Nogajski Jakub Byczyński Stanisław | 10 10 |
10 lat |
1. | UNIA Busko Zdrój 1 | UNIA Busko Zdrój | 2:51.99 | 107 |
Wójcicki Jakub Przodo Leon | 11 11 | 41.54 45.13 | Małek Jakub Stachowicz Marcel | 11 11 | 43.62 41.70 |
2. | KSZO Ostrowiec Św 3 | KSZO Ostrowiec Św | 3:21.11 | 67 |
Wicha Tomasz Dorosz Patryk | 11 11 | Ura Mikołaj Wrzesień Filip | 11 11 |
3. | Centrum Staszów 2 | Centrum Staszów | 3:43.63 | 48 |
Wójcik Bartosz Kukla Piotr | 11 11 | Szymaczak Bartosz Szyszkowski Kacper | 11 11 |
4. | KSZO Ostrowiec Św 2 | KSZO Ostrowiec Św | 3:52.00 | 43 |
Isser-Dryka Jakub Wiśniewski Michał | 11 11 | 52.94 1:03.85 | Bajerczak Marcin Mazan Jakub | 11 11 | 1:00.60 54.61 |
5. | Barakuda Starachowice 2 | Barakuda Starachowice | 4:00.35 | 39 |
Trzos Dominik Domagała Kacper | 11 11 | Grunt Antoni Grunt Alan | 11 11 |
9 lat |
1. | KSZO Ostrowiec Św 4 | KSZO Ostrowiec Św | 3:45.34 | 47 |
Kowalski Franciszek Jama Borys | 12 12 | Góralski Ignacy Grzesik Antoni | 12 12 |
2. | Centrum Staszów 3 | Centrum Staszów | 4:16.88 | 32 |
Toporowski Adrian Kielczyk Leon | 12 12 | Myśliwiec Krzysztof Chrzanowski Tymoteusz | 12 12 |