Świętokrzyska Liga Pływacka - 3 runda Małej Ligi Sandomierz, 8 maja 2021r |
Konkurencja 1 08-05-2021 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 1:24.17 | Prasał Aleksandra | KOKIE | Ostrowiec Św. | 28-11-2020 |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Olszewska Natalia | 10 | ORKA MOSiR Kielce | 1:28.87 | 345 | ||||
2. | Sokół Sara | 10 | KSZO Ostrowiec Św | 1:34.68 | 285 | ||||
3. | Pawlik Aleksandra | 10 | Salos Cortile Kielce | 1:38.91 | 250 | ||||
4. | Seweryn Julia | 10 | Barakuda Starachowice | 1:44.52 | 212 | ||||
5. | Wierzbicka Zofia | 10 | FOKA Sandomierz | 1:47.12 | 197 | ||||
6. | Staniszewska Maja | 10 | KSZO Ostrowiec Św | 1:47.96 | 192 | ||||
7. | Kozieł Zuzanna | 10 | UNIA Busko Zdrój | 1:48.32 | 190 | ||||
8. | Bzówka Zuzanna | 10 | Towarzystwo Sportowe w Połańcu | 1:48.42 | 190 | ||||
9. | Agliano Victoria | 10 | Centrum Staszów | 1:50.73 | 178 | ||||
10. | Margosiak Nadia | 10 | UNIA Busko Zdrój | 1:52.57 | 170 | ||||
11. | Rączka Paulina | 10 | UNIA Busko Zdrój | 1:55.29 | 158 | ||||
12. | Guła Maja | 10 | Centrum Staszów | 1:57.48 | 149 | ||||
13. | Wiatr Alicja | 10 | FOKA Sandomierz | 2:01.58 | 134 | ||||
14. | Wadowiec Maja | 10 | FOKA Sandomierz | 2:08.55 | 114 | ||||
DYSKW. | Stępień Wiktoria | 10 | FOKA Sandomierz | ||||||
K11 - nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 08-05-2021 | Chłopców, 100m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 1:24.62 | Kundera Jeremiasz | KOKIE | Ostrowiec Św. | 15-11-2020 |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Starachowski Maciej | 10 | KSZO Ostrowiec Św | 1:35.00 | 200 | |||
2. | Hunek Paweł | 10 | ORKA MOSiR Kielce | 1:43.42 | 155 | |||
3. | Słota Filip | 10 | Centrum Staszów | 1:45.45 | 146 | |||
4. | Dziubek Alan | 10 | ORKA MOSiR Kielce | 1:46.47 | 142 | SC 1 | ||
5. | Giemza Paweł | 10 | KSZO Ostrowiec Św | 1:46.47 | 142 | SC 2 | ||
6. | Dulak Jakub | 10 | ORKA MOSiR Kielce | 1:53.72 | 116 | |||
7. | Litwiński Wiktor | 10 | UNIA Busko Zdrój | 2:03.20 | 91 | |||
8. | Wójcikowski Jan | 10 | Centrum Staszów | 2:05.21 | 87 | |||
9. | Szczyrba Robert | 10 | FOKA Sandomierz | 2:05.69 | 86 | |||
10. | Czechowski Michał | 10 | FOKA Sandomierz | 2:05.79 | 86 | |||
11. | Tarka Michał | 10 | Centrum Staszów | 2:10.51 | 77 | |||
12. | Gębusia Adam | 10 | KSZO Ostrowiec Św | 2:12.81 | 73 | |||
13. | Myśliwiec Szymon | 10 | Centrum Staszów | 2:16.11 | 68 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 08-05-2021 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 9 - 10 lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 38.74 | Woźniak Beata | KSOST | Ostrowiec Św. | 23-11-2019 |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
10 lat |
1. | Chuchmała Maria | 11 | ORKA MOSiR Kielce | 49.69 | 189 | |||
2. | Markiewicz Julia | 11 | ORKA MOSiR Kielce | 50.02 | 186 | |||
3. | Gubała Milena | 11 | UNIA Busko Zdrój | 52.93 | 157 | |||
4. | Bielecka Patrycja | 11 | Barakuda Starachowice | 53.82 | 149 | |||
5. | Baczewska Oliwia | 11 | Centrum Staszów | 55.19 | 138 | |||
6. | Walczak Olga | 11 | Centrum Staszów | 56.59 | 128 | |||
7. | Łukawska Maria | 11 | KSZO Ostrowiec Św | 57.28 | 123 | |||
8. | Mazur Patrycja | 11 | Centrum Staszów | 59.43 | 110 | |||
9. | Dziarmakowska Julia | 11 | Centrum Staszów | 1:00.10 | 107 | |||
10. | Bławat Naatalia | 11 | UNIA Busko Zdrój | 1:01.71 | 99 | |||
11. | Brocka Aleksandra | 11 | Centrum Staszów | 1:01.90 | 98 | |||
12. | Celińska Julia | 11 | KSZO Ostrowiec Św | 1:07.67 | 75 | |||
13. | Gorycka Joanna | 11 | KSZO Ostrowiec Św | 1:07.75 | 74 | |||
14. | Jamioł Małgorzata | 11 | UNIA Busko Zdrój | 1:07.97 | 74 | |||
15. | Lipiec Maja | 11 | FOKA Sandomierz | 1:10.41 | 66 | |||
16. | Kijewska Zuzanna | 11 | Centrum Staszów | 1:13.82 | 57 |
9 lat |
1. | Siatkowska Pola | 12 | ORKA MOSiR Kielce | 57.28 | 123 | |||
2. | Kijewska Iga | 12 | Centrum Staszów | 1:05.91 | 81 | |||
3. | Mazur Wiktoria | 12 | Centrum Staszów | 1:06.18 | 80 | |||
4. | Talkowska Zofia | 12 | FOKA Sandomierz | 1:08.60 | 72 | |||
5. | Derlaga Hanna | 12 | KSZO Ostrowiec Św | 1:14.47 | 56 | |||
6. | Przybycińska Nina | 12 | Centrum Staszów | 1:18.57 | 48 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 08-05-2021 | Chłopców, 50m klasyczny | 9 - 10 lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 38.16 | Treliński Bartosz | ORJED | Kielce | 17-12-2005 |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
10 lat |
1. | Kukla Piotr | 11 | Centrum Staszów | 49.98 | 128 | |||
2. | Isser-Dryka Jakub | 11 | KSZO Ostrowiec Św | 56.03 | 91 | |||
3. | Stachowicz Marcel | 11 | UNIA Busko Zdrój | 56.72 | 88 | |||
4. | Przodo Leon | 11 | UNIA Busko Zdrój | 56.93 | 87 | |||
5. | Gliński Oliwier | 11 | UNIA Busko Zdrój | 57.34 | 85 | |||
6. | Ura Mikołaj | 11 | KSZO Ostrowiec Św | 57.88 | 83 | |||
7. | Lach Damian | 11 | Barakuda Starachowice | 58.44 | 80 | |||
8. | Dorosz Patryk | 11 | KSZO Ostrowiec Św | 59.47 | 76 | |||
9. | Grunt Antoni | 11 | Barakuda Starachowice | 1:03.91 | 61 | |||
10. | Wrzesień Filp | 11 | KSZO Ostrowiec Św | 1:05.35 | 57 | |||
11. | Grunt Alan | 11 | Barakuda Starachowice | 1:05.69 | 56 | |||
12. | Wilk Ksawery | 11 | UNIA Busko Zdrój | 1:07.05 | 53 | |||
13. | Brocki Stanisław | 11 | Centrum Staszów | 1:08.11 | 50 | |||
14. | Wilk Błażej | 11 | UNIA Busko Zdrój | 1:11.57 | 43 | |||
15. | Domagala Kacper | 11 | Barakuda Starachowice | 1:18.71 | 33 |
9 lat |
1. | Góralski Ignacy | 12 | KSZO Ostrowiec Św | 52.30 | 112 | |||
2. | Starz Kacper | 12 | ORKA MOSiR Kielce | 55.14 | 96 | |||
3. | Kielczyk Leon | 12 | Centrum Staszów | 57.54 | 84 | |||
4. | Szewczyk Ludwik | 12 | KSZO Ostrowiec Św | 1:08.73 | 49 | |||
5. | Jama Borys | 12 | KSZO Ostrowiec Św | 1:14.85 | 38 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 08-05-2021 | Dziewcząt, 200m dowolny | 11 lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 2:21.04 | Prasał Aleksandra | KOKIE | Ostrowiec Św. | 28-11-2020 |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sokół Sara | 10 | KSZO Ostrowiec Św | 2:36.71 | 349 | |||
2. | Arabska Maja | 10 | UNIA Busko Zdrój | 2:47.79 | 285 | |||
3. | Seweryn Julia | 10 | Barakuda Starachowice | 3:01.34 | 225 | |||
4. | Jędrzejewska Anna | 10 | Barakuda Starachowice | 3:04.58 | 214 | |||
5. | Wójtowicz Aleksandra | 10 | Towarzystwo Sportowe w Połańcu | 3:14.20 | 183 | |||
6. | Achenbach Ewa | 10 | FOKA Sandomierz | 3:29.49 | 146 | |||
7. | Cieślak Anna | 10 | UNIA Busko Zdrój | 3:30.96 | 143 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 08-05-2021 | Chłopców, 200m dowolny | 11 lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 2:21.28 | Kowalski Patryk | UNBUS | Busko Zdrój | 06-12-2008 |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Starachowski Maciej | 10 | KSZO Ostrowiec Św | 2:42.20 | 229 | |||
2. | Błajszczak Michał | 10 | FOKA Sandomierz | 3:08.70 | 146 | |||
3. | Marzuchowski Tomasz | 10 | Barakuda Starachowice | 3:19.67 | 123 | |||
4. | Litwiński Wiktor | 10 | UNIA Busko Zdrój | 3:23.00 | 117 | |||
5. | Szczyrba Robert | 10 | FOKA Sandomierz | 3:36.55 | 96 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 08-05-2021 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 9 - 10 lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 33.38 | Prasał Aleksandra | KOKIE | Wieliczka | 19-09-2020 |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
10 lat |
1. | Boszczyk Zuzanna | 11 | ORKA MOSiR Kielce | 36.91 | 336 | |||
2. | Bielecka Patrycja | 11 | Barakuda Starachowice | 44.21 | 195 | |||
3. | Kisiel Gabriela | 11 | KSZO Ostrowiec Św | 45.62 | 178 | |||
4. | Chuchmała Maria | 11 | ORKA MOSiR Kielce | 47.89 | 154 | |||
5. | Maj Zuzanna | 11 | KSZO Ostrowiec Św | 49.85 | 136 | |||
6. | Mazur Patrycja | 11 | Centrum Staszów | 50.69 | 129 | |||
7. | Lipiec Maja | 11 | FOKA Sandomierz | 54.17 | 106 | |||
8. | Wójtowicz Sandra | 11 | KSZO Ostrowiec Św | 54.57 | 104 | |||
9. | Celińska Julia | 11 | KSZO Ostrowiec Św | 55.72 | 97 | |||
10. | Gorycka Joanna | 11 | KSZO Ostrowiec Św | 57.95 | 86 | |||
11. | Łukasik Maria | 11 | Centrum Staszów | 1:04.51 | 63 |
9 lat |
1. | Bednarska Antonina | 12 | KSZO Ostrowiec Św | 46.94 | 163 | |||
2. | Talkowska Zofia | 12 | FOKA Sandomierz | 54.69 | 103 | |||
3. | Derlaga Hanna | 12 | KSZO Ostrowiec Św | 57.27 | 90 | |||
4. | Mazur Wiktoria | 12 | Centrum Staszów | 59.42 | 80 | |||
5. | Przybycińska Nina | 12 | Centrum Staszów | 1:01.09 | 74 | |||
6. | Czerwińska Lena | 12 | Towarzystwo Sportowe w Połańcu | 1:01.52 | 72 | |||
7. | Kawecka Nikola | 12 | Centrum Staszów | 1:03.76 | 65 | |||
8. | Jurkowska Nadia | 12 | Towarzystwo Sportowe w Połańcu | 1:06.64 | 57 | |||
9. | Suchorowska Aleksandra | 12 | Centrum Staszów | 1:07.87 | 54 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 08-05-2021 | Chłopców, 50m grzbietowy | 9 - 10 lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 33.37 | Grzesik Franciszek | KSOST | Busko-Zdrój | 07-11-2020 |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
10 lat |
1. | Zagiński Aleksander | 11 | ORKA MOSiR Kielce | 37.34 | 210 | |||
2. | Gliński Oliwier | 11 | UNIA Busko Zdrój | 45.90 | 113 | |||
3. | Szyszkowski Kacper | 11 | Centrum Staszów | 46.63 | 108 | |||
4. | Ura Mikołaj | 11 | KSZO Ostrowiec Św | 46.77 | 107 | |||
5. | Grunt Antoni | 11 | Barakuda Starachowice | 50.78 | 83 | |||
6. | Wicha Tomasz | 11 | KSZO Ostrowiec Św | 52.53 | 75 | |||
7. | Dorosz Patryk | 11 | KSZO Ostrowiec Św | 53.08 | 73 | |||
8. | Wilk Błażej | 11 | UNIA Busko Zdrój | 53.47 | 71 | |||
9. | Grunt Alan | 11 | Barakuda Starachowice | 53.81 | 70 | |||
10. | Domagala Kacper | 11 | Barakuda Starachowice | 55.83 | 63 | |||
11. | Brocki Stanisław | 11 | Centrum Staszów | 57.09 | 58 | |||
12. | Lach Damian | 11 | Barakuda Starachowice | 59.16 | 52 | |||
13. | Szymczak Bartosz | 11 | Centrum Staszów | 1:06.51 | 37 |
9 lat |
1. | Starz Kacper | 12 | ORKA MOSiR Kielce | 46.99 | 105 | |||
2. | Szewczyk Ludwik | 12 | KSZO Ostrowiec Św | 48.83 | 94 | |||
3. | Góralski Ignacy | 12 | KSZO Ostrowiec Św | 49.07 | 92 | |||
4. | Bielat Kamil | 12 | Towarzystwo Sportowe w Połańcu | 54.22 | 68 | |||
5. | Urban Ksawery | 12 | Towarzystwo Sportowe w Połańcu | 57.95 | 56 | |||
6. | Chrzanowski Tymoteusz | 12 | Centrum Staszów | 58.04 | 56 | |||
7. | Glica Oliwier | 12 | Towarzystwo Sportowe w Połańcu | 58.93 | 53 | |||
8. | Myśliwiec Krzysztof | 12 | Centrum Staszów | 59.86 | 51 | |||
9. | Błajszczak Artur | 12 | FOKA Sandomierz | 1:00.38 | 49 | |||
10. | Piotrowski Kacper | 12 | Towarzystwo Sportowe w Połańcu | 1:00.76 | 48 | |||
11. | Tomporowski Igor | 12 | Towarzystwo Sportowe w Połańcu | 1:02.30 | 45 | |||
12. | Walewski Tymon | 12 | FOKA Sandomierz | 1:02.52 | 44 | |||
13. | Walczyk Józef | 12 | Towarzystwo Sportowe w Połańcu | 1:06.51 | 37 | |||
14. | Brzychczy Alan | 12 | Towarzystwo Sportowe w Połańcu | 1:09.56 | 32 | |||
15. | Lipiec Patryk | 12 | Centrum Staszów | 1:09.95 | 32 | |||
16. | Rębosz Dawid | 12 | Centrum Staszów | 1:11.08 | 30 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 08-05-2021 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 1:12.49 | Prasał Aleksandra | KOKIE | Wieliczka | 24-10-2020 |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Pawlik Aleksandra | 10 | Salos Cortile Kielce | 1:20.77 | 313 | |||
2. | Mikołajek Nikola | 10 | KSZO Ostrowiec Św | 1:23.81 | 280 | |||
3. | Brzezińska Dominika | 10 | KSZO Ostrowiec Św | 1:24.68 | 272 | |||
4. | Stanecka Liliana | 10 | Barakuda Starachowice | 1:32.23 | 210 | |||
5. | Kułaga Daria | 10 | Barakuda Starachowice | 1:34.94 | 193 | |||
6. | Bzówka Zuzanna | 10 | Towarzystwo Sportowe w Połańcu | 1:36.97 | 181 | |||
7. | Krupa Gabriela | 10 | Barakuda Starachowice | 1:42.42 | 153 | |||
8. | Wierzbicka Zofia | 10 | FOKA Sandomierz | 1:42.65 | 152 | |||
9. | Achenbach Ewa | 10 | FOKA Sandomierz | 1:43.16 | 150 | |||
10. | Rączka Paulina | 10 | UNIA Busko Zdrój | 1:45.92 | 139 | |||
11. | Margosiak Nadia | 10 | UNIA Busko Zdrój | 1:49.97 | 124 | |||
12. | Wiatr Alicja | 10 | FOKA Sandomierz | 1:52.18 | 117 | |||
13. | Cieślak Anna | 10 | UNIA Busko Zdrój | 1:55.33 | 107 | |||
14. | Stępień Wiktoria | 10 | FOKA Sandomierz | 2:00.14 | 95 | |||
15. | Wadowiec Maja | 10 | FOKA Sandomierz | 2:02.49 | 89 | |||
16. | Zielińska Małgorzata | 10 | FOKA Sandomierz | 2:29.46 | 49 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 08-05-2021 | Chłopców, 100m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 1:11.84 | Grzesik Franciszek | KSOST | Ostrowiec Św. | 28-11-2020 |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Giemza Paweł | 10 | KSZO Ostrowiec Św | 1:26.35 | 181 | |||
2. | Gębusia Adam | 10 | KSZO Ostrowiec Św | 1:34.74 | 137 | |||
3. | Byczyński Stanisław | 10 | Barakuda Starachowice | 1:37.79 | 124 | |||
4. | Dziubek Alan | 10 | ORKA MOSiR Kielce | 1:37.92 | 124 | |||
5. | Chmielewski Oskar | 10 | Centrum Staszów | 1:41.59 | 111 | |||
6. | Marzuchowski Tomasz | 10 | Barakuda Starachowice | 1:42.36 | 108 | |||
7. | Błajszczak Jakub | 10 | FOKA Sandomierz | 1:45.92 | 98 | |||
8. | Tarka Szymon | 10 | Centrum Staszów | 1:47.48 | 94 | |||
9. | Tarka Michał | 10 | Centrum Staszów | 1:51.18 | 84 | |||
10. | Kutek Mateusz | 10 | FOKA Sandomierz | 1:54.26 | 78 | |||
11. | Czechowski Michał | 10 | FOKA Sandomierz | 2:01.42 | 65 | |||
12. | Myśliwiec Szymon | 10 | Centrum Staszów | 2:20.64 | 41 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 08-05-2021 | Dziewcząt, 100m zmienny | 9 - 10 lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 1:11.46 | Prasał Aleksandra | KOKIE | Oświęcim | 19-12-2020 |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
10 lat |
1. | Boszczyk Zuzanna | 11 | ORKA MOSiR Kielce | 1:25.66 | 287 | |||
2. | Kisiel Gabriela | 11 | KSZO Ostrowiec Św | 1:39.69 | 182 | |||
3. | Markiewicz Julia | 11 | ORKA MOSiR Kielce | 1:44.61 | 157 | |||
4. | Baczewska Oliwia | 11 | Centrum Staszów | 1:50.50 | 133 | |||
5. | Gubała Milena | 11 | UNIA Busko Zdrój | 1:52.42 | 127 | |||
6. | Maj Zuzanna | 11 | KSZO Ostrowiec Św | 1:53.72 | 122 | |||
7. | Łukawska Maria | 11 | KSZO Ostrowiec Św | 1:57.96 | 109 | |||
8. | Wójtowicz Sandra | 11 | KSZO Ostrowiec Św | 2:00.00 | 104 | |||
9. | Dziarmakowska Julia | 11 | Centrum Staszów | 2:03.54 | 95 | |||
10. | Jamioł Małgorzata | 11 | UNIA Busko Zdrój | 2:04.17 | 94 | |||
11. | Bławat Naatalia | 11 | UNIA Busko Zdrój | 2:05.72 | 90 | |||
12. | Walczak Olga | 11 | Centrum Staszów | 2:09.73 | 82 | |||
13. | Kijewska Zuzanna | 11 | Centrum Staszów | 2:15.01 | 73 |
9 lat |
1. | Siatkowska Pola | 12 | ORKA MOSiR Kielce | 1:44.47 | 158 | |||
2. | Bednarska Antonina | 12 | KSZO Ostrowiec Św | 1:51.87 | 128 | |||
3. | Suchorowska Aleksandra | 12 | Centrum Staszów | 2:18.12 | 68 | |||
4. | Kijewska Iga | 12 | Centrum Staszów | 2:20.63 | 64 | |||
5. | Kawecka Nikola | 12 | Centrum Staszów | 2:27.81 | 55 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 08-05-2021 | Chłopców, 100m zmienny | 9 - 10 lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 1:13.21 | Grzesik Franciszek | KSOST | Ostrowiec Św. | 15-11-2020 |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
10 lat |
1. | Zagiński Aleksander | 11 | ORKA MOSiR Kielce | 1:25.18 | 205 | |||
2. | Kukla Piotr | 11 | Centrum Staszów | 1:34.63 | 149 | |||
3. | Szyszkowski Kacper | 11 | Centrum Staszów | 1:35.21 | 147 | |||
4. | Stachowicz Marcel | 11 | UNIA Busko Zdrój | 1:45.87 | 106 | |||
5. | Isser-Dryka Jakub | 11 | KSZO Ostrowiec Św | 1:58.07 | 77 | |||
6. | Przodo Leon | 11 | UNIA Busko Zdrój | 2:00.89 | 71 | |||
7. | Wrzesień Filp | 11 | KSZO Ostrowiec Św | 2:02.10 | 69 | |||
8. | Wicha Tomasz | 11 | KSZO Ostrowiec Św | 2:09.49 | 58 | |||
9. | Wilk Ksawery | 11 | UNIA Busko Zdrój | 2:11.19 | 56 |
9 lat |
1. | Kielczyk Leon | 12 | Centrum Staszów | 1:44.06 | 112 | |||
2. | Chrzanowski Tymoteusz | 12 | Centrum Staszów | 2:14.85 | 51 | |||
3. | Jama Borys | 12 | KSZO Ostrowiec Św | 2:21.09 | 45 | |||
4. | Myśliwiec Krzysztof | 12 | Centrum Staszów | 2:30.99 | 36 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 08-05-2021 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 31.95 | Prasał Aleksandra | KOKIE | Wieliczka | 24-10-2020 |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mikołajek Nikola | 10 | KSZO Ostrowiec Św | 35.54 | 322 | ||||
2. | Szybajło Zuzanna | 10 | UNIA Busko Zdrój | 37.00 | 286 | ||||
3. | Staniszewska Maja | 10 | KSZO Ostrowiec Św | 39.58 | 233 | ||||
4. | Arabska Maja | 10 | UNIA Busko Zdrój | 40.02 | 226 | ||||
5. | Wójtowicz Aleksandra | 10 | Towarzystwo Sportowe w Połańcu | 45.53 | 153 | ||||
6. | Stanecka Liliana | 10 | Barakuda Starachowice | 45.77 | 151 | ||||
7. | Agliano Victoria | 10 | Centrum Staszów | 47.31 | 136 | ||||
8. | Kułaga Daria | 10 | Barakuda Starachowice | 47.78 | 132 | ||||
9. | Guła Maja | 10 | Centrum Staszów | 49.95 | 116 | ||||
10. | Kozieł Zuzanna | 10 | UNIA Busko Zdrój | 51.23 | 107 | ||||
DYSKW. | Krupa Gabriela | 10 | Barakuda Starachowice | ||||||
M10 - pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakonczenie wyścigu |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 08-05-2021 | Chłopców, 50m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 31.95 | Grzesik Franciszek | KSOST | Ostrowiec Św. | 14-11-2020 |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Słota Filip | 10 | Centrum Staszów | 39.60 | 165 | |||
2. | Dulak Jakub | 10 | ORKA MOSiR Kielce | 42.09 | 137 | |||
3. | Karcz Maksymilian | 10 | UNIA Busko Zdrój | 42.59 | 133 | |||
4. | Wójcikowski Jan | 10 | Centrum Staszów | 47.71 | 94 | |||
5. | Chmielewski Oskar | 10 | Centrum Staszów | 49.06 | 87 | |||
6. | Byczyński Stanisław | 10 | Barakuda Starachowice | 49.07 | 87 | |||
7. | Tarka Szymon | 10 | Centrum Staszów | 58.64 | 51 |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 08-05-2021 | Dziewcząt, 200m zmienny | 11 lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 2:39.54 | Prasał Aleksandra | KOKIE | Ostrowiec Św. | 14-11-2020 |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Olszewska Natalia | 10 | ORKA MOSiR Kielce | 2:53.40 | 347 | |||
2. | Brzezińska Dominika | 10 | KSZO Ostrowiec Św | 3:00.05 | 310 | |||
3. | Szybajło Zuzanna | 10 | UNIA Busko Zdrój | 3:04.56 | 287 | |||
4. | Jędrzejewska Anna | 10 | Barakuda Starachowice | 3:18.74 | 230 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 08-05-2021 | Chłopców, 200m zmienny | 11 lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 2:38.75 | Gotszling Dawid | KOKIE | Busko-Zdrój | 24-11-2012 |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Hunek Paweł | 10 | ORKA MOSiR Kielce | 3:05.72 | 205 | |||
2. | Karcz Maksymilian | 10 | UNIA Busko Zdrój | 3:22.92 | 157 | |||
3. | Błajszczak Michał | 10 | FOKA Sandomierz | 3:39.43 | 124 | |||
4. | Błajszczak Jakub | 10 | FOKA Sandomierz | 3:48.65 | 110 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 08-05-2021 | Mieszane, 4 x 50m dowolny | 9 - 11 lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 2:09.33 | KS KSZO Ostrowiec Św. | KSOST | Ostrowiec Św. | 11-12-2016 |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
11 lat |
1. | KSZO Ostrowiec Św 1 | KSZO Ostrowiec Św | 2:11.28 | 300 |
Mikołajek Nikola Brzezińska Dominika | 10 10 | 32.81 33.47 | Sokół Sara Starachowski Maciej | 10 10 | 32.74 32.26 |
2. | ORKA MOSiR Kielce 1 | ORKA MOSiR Kielce | 2:17.31 | 262 |
Boszczyk Zuzanna Zagiński Aleksander | 11 11 | 33.92 34.94 | Olszewska Natalia Hunek Paweł | 10 10 | 32.52 35.93 |
3. | UNIA Busko Zdrój 3 | UNIA Busko Zdrój | 2:25.11 | 222 |
Arabska Maja Kozieł Zuzanna | 10 10 | 35.73 40.71 | Karcz Maksymilian Szybajło Zuzanna | 10 10 | 36.18 32.49 |
4. | Barakuda Starachowice 1 | Barakuda Starachowice | 2:31.80 | 194 |
Seweryn Julia Stanecka Liliana | 10 10 | 36.76 39.18 | Marzuchowski Tomasz Jędrzejewska Anna | 10 10 | 39.64 36.22 |
5. | KSZO Ostrowiec Św 2 | KSZO Ostrowiec Św | 2:33.09 | 189 |
Staniszewska Maja Gębusia Adam | 10 10 | 37.36 39.80 | Kisiel Gabriela Giemza Paweł | 11 10 | 40.69 35.24 |
6. | Centrum Staszów 1 | Centrum Staszów | 2:39.12 | 168 |
Agliano Victoria Słota Filip | 10 10 | 39.52 36.31 | Guła Maja Chmielewski Oskar | 10 10 | 42.06 41.23 |
7. | ORKA MOSiR Kielce 2 | ORKA MOSiR Kielce | 2:39.78 | 166 |
Siatkowska Pola Dulak Jakub | 12 10 | 39.91 39.18 | Markiewicz Julia Dziubek Alan | 11 10 | 40.11 40.58 |
8. | UNIA Busko Zdrój 4 | UNIA Busko Zdrój | 2:49.28 | 139 |
Litwiński Wiktor Cieślak Anna | 10 10 | 40.40 43.91 | Rączka Paulina Margosiak Nadia | 10 10 | 43.34 41.63 |
9. | Barakuda Starachowice 2 | Barakuda Starachowice | 2:52.24 | 132 |
Bielecka Patrycja Byczyński Stanisław | 11 10 | 40.45 47.88 | Krupa Gabriela Kułaga Daria | 10 10 | 44.09 39.82 |
10. | FOKA Sandomierz 1 | FOKA Sandomierz | 2:53.67 | 129 |
Błajszczak Michał Błajszczak Jakub | 10 10 | 39.06 43.49 | Wierzbicka Zofia Achenbach Ewa | 10 10 | 47.89 43.23 |
11. | FOKA Sandomierz 2 | FOKA Sandomierz | 2:59.93 | 116 |
Wiatr Alicja Kutek Mateusz | 10 10 | 43.23 46.16 | Czechowski Michał Szczyrba Robert | 10 10 | 45.82 44.72 |
12. | Centrum Staszów 2 | Centrum Staszów | 3:02.02 | 112 |
Wójcikowski Jan Walczak Olga | 10 11 | 40.11 49.85 | Tarka Michał Tarka Szymon | 10 10 | 46.78 45.28 |
13. | Centrum Staszów 7 | Centrum Staszów | 4:43.59 | 29 |
Lipiec Patryk Myśliwiec Szymon | 12 10 | 1:22.96 1:01.81 | Łukasik Maria Szymczak Bartosz | 11 11 | 1:04.02 1:14.80 |
10 lat |
1. | UNIA Busko Zdrój 1 | UNIA Busko Zdrój | 3:04.15 | 108 |
Gliński Oliwier Przodo Leon | 11 11 | 47.52 48.17 | Gubała Milena Stachowicz Marcel | 11 11 | 45.99 42.47 |
2. | Centrum Staszów 3 | Centrum Staszów | 3:05.41 | 106 |
Baczewska Oliwia Szyszkowski Kacper | 11 11 | 46.59 37.28 | Mazur Patrycja Brocka Aleksandra | 11 11 | 48.31 53.23 |
3. | KSZO Ostrowiec Św 4 | KSZO Ostrowiec Św | 3:08.41 | 101 |
Ura Mikołaj Wójtowicz Sandra | 11 11 | 44.70 48.43 | Maj Zuzanna Wicha Tomasz | 11 11 | 46.19 49.09 |
4. | Centrum Staszów 4 | Centrum Staszów | 3:10.56 | 98 |
Kijewska Zuzanna Dziarmakowska Julia | 11 11 | 52.59 47.94 | Kukla Piotr Brocki Stanisław | 11 11 | 41.89 48.14 |
5. | KSZO Ostrowiec Św 5 | KSZO Ostrowiec Św | 3:11.92 | 96 |
Łukawska Maria Dorosz Patryk | 11 11 | 46.28 48.93 | Isser-Dryka Jakub Wrzesień Filp | 11 11 | 51.74 44.97 |
6. | UNIA Busko Zdrój 2 | UNIA Busko Zdrój | 3:29.37 | 73 |
Wilk Ksawery Wilk Błażej | 11 11 | 51.23 50.26 | Bławat Naatalia Jamioł Małgorzata | 11 11 | 50.22 57.66 |
9 lat |
1. | KSZO Ostrowiec Św 3 | KSZO Ostrowiec Św | 3:15.97 | 90 |
Szewczyk Ludwik Derlaga Hanna | 12 12 | 50.13 55.83 | Bednarska Antonina Góralski Ignacy | 12 12 | 42.45 47.56 |
2. | Centrum Staszów 6 | Centrum Staszów | 3:51.56 | 54 |
Mazur Wiktoria Chrzanowski Tymoteusz | 12 12 | 58.82 55.46 | Suchorowska Aleksandra Kijewska Iga | 12 12 | 58.01 59.27 |
3. | Centrum Staszów 5 | Centrum Staszów | 4:00.22 | 48 |
Przybycińska Nina Kielczyk Leon | 12 12 | 1:04.85 40.41 | Kawecka Nikola Myśliwiec Krzysztof | 12 12 | 1:11.01 1:03.95 |