Nr  1. Kobiet, 200m zmienny  Open
Nr  2. Mężczyzn, 200m zmienny  Open
Nr  3. Kobiet, 400m dowolny  Open
Nr  4. Mężczyzn, 400m dowolny  Open
Nr  5. Kobiet, 800m dowolny  Open
Nr  6. Mężczyzn, 800m dowolny  Open


Ogólnopolski Sprawdzian Wytrzymałości i Wszechstronności
Staszów, 20 listopada 2021r


Konkurencja 1
20-11-2021
Kobiet, 200m zmiennyOpen
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Młodzików 12-lat
Rek Okręgu Święt. Dzieci
2:27.78
2:39.54
Prasał Aleksandra
Prasał Aleksandra
KOKIE
KOKIE
Poznan
Ostrowiec Św.
16-10-2021
14-11-2020

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat

1.Olszewska Natalia10MUKP MOSiR Orka Kielce2:48.25379
2.Sokół Sara10KS KSZO Ostrowiec Św.2:53.72345
3.Brzezińska Dominika10KS KSZO Ostrowiec Św.2:56.33330
4.Mikołajek Nikola10KS KSZO Ostrowiec Św.2:57.93321
5.Arabska Maja10MUKS Unia Busko Zdrój3:13.64249
6.Agliano Victoria10SSiR CENTRUM Staszów3:14.22247
7.Zalewska Zuzanna10MUKS Unia Busko Zdrój3:24.16212
8.Kozieł Zuzanna10MUKS Unia Busko Zdrój3:26.36205
9.Cieślak Anna10MUKS Unia Busko Zdrój3:53.86141
DYSKW.Staniszewska Maja10KS KSZO Ostrowiec Św.
Z3 - ukończenie poszczególnych odcinków nie zgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu

12 lat

1.Karpowicz Olivia09MUKP MOSiR Orka Kielce2:39.87442
2.Beksińska Amelia09KS KSZO Ostrowiec Św.2:43.87411
3.Gil Laura09KS KSZO Ostrowiec Św.2:44.82404
4.Górniak Adrianna09KS KSZO Ostrowiec Św.2:48.58377
5.Wojtasiewicz Antonina09St. Lok. SALOS Cortile Kielce2:49.23373
6.Guzińska Natalia09MUKP MOSiR Orka Kielce2:50.13367
7.Kozub Amelia09KS KSZO Ostrowiec Św.2:50.27366
8.Zagraj Zuzanna09KS KSZO Ostrowiec Św.2:50.29366
9.Jama Michalina09KS KSZO Ostrowiec Św.2:52.88350
10.Sulik Hanna09KS KSZO Ostrowiec Św.2:59.81311
11.Bielecka Lena09KS KSZO Ostrowiec Św.2:59.90310

Open

1.Kędzior Pola07UKS SP5 Swim2:30.30532
2.Karpowicz Olivia09MUKP MOSiR Orka Kielce2:39.87442
3.Kuc Weronika08MUKS Unia Busko Zdrój2:40.11440
4.Beksińska Amelia09KS KSZO Ostrowiec Św.2:43.87411
5.Gil Laura09KS KSZO Ostrowiec Św.2:44.82404
6.Olszewska Natalia10MUKP MOSiR Orka Kielce2:48.25379
7.Górniak Adrianna09KS KSZO Ostrowiec Św.2:48.58377
8.Wojtasiewicz Antonina09St. Lok. SALOS Cortile Kielce2:49.23373
9.Guzińska Natalia09MUKP MOSiR Orka Kielce2:50.13367
10.Kozub Amelia09KS KSZO Ostrowiec Św.2:50.27366
11.Zagraj Zuzanna09KS KSZO Ostrowiec Św.2:50.29366
12.Jama Michalina09KS KSZO Ostrowiec Św.2:52.88350
13.Sokół Sara10KS KSZO Ostrowiec Św.2:53.72345
14.Brzezińska Dominika10KS KSZO Ostrowiec Św.2:56.33330
15.Mikołajek Nikola10KS KSZO Ostrowiec Św.2:57.93321
16.Sulik Hanna09KS KSZO Ostrowiec Św.2:59.81311
17.Bielecka Lena09KS KSZO Ostrowiec Św.2:59.90310
18.Arabska Maja10MUKS Unia Busko Zdrój3:13.64249
19.Agliano Victoria10SSiR CENTRUM Staszów3:14.22247
20.Zalewska Zuzanna10MUKS Unia Busko Zdrój3:24.16212
21.Kozieł Zuzanna10MUKS Unia Busko Zdrój3:26.36205
22.Cieślak Anna10MUKS Unia Busko Zdrój3:53.86141
DYSKW.Staniszewska Maja10KS KSZO Ostrowiec Św.
Z3 - ukończenie poszczególnych odcinków nie zgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu


<< TOP >>
Konkurencja 2
20-11-2021
Mężczyzn, 200m zmiennyOpen
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Młodzików 12-lat
Rek Okręgu Święt. Dzieci
2:27.91
2:38.75
Grzesik Franciszek
Gotszling Dawid
KSOST
KOKIE
Ostrowiec Św.
Busko-Zdrój
30-10-2021
24-11-2012

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat

1.Starachowski Maciej10KS KSZO Ostrowiec Św.2:50.42266
2.Słota Filip10SSiR CENTRUM Staszów2:58.08233
3.Kuśmierz Igor10KS KSZO Ostrowiec Św.3:03.95211
4.Hunek Paweł10MUKP MOSiR Orka Kielce3:04.95208
5.Dziubek Alan10MUKP MOSiR Orka Kielce3:14.34179
6.Dulak Jakub10MUKP MOSiR Orka Kielce3:22.41158
7.Gębusia Adam10KS KSZO Ostrowiec Św.3:25.62151
8.Litwiński Wiktor10MUKS Unia Busko Zdrój3:29.46143
9.Tarka Michał10SSiR CENTRUM Staszów3:57.7698
10.Tarka Szymon10SSiR CENTRUM Staszów4:00.2195
DYSKW.Giemza Paweł10KS KSZO Ostrowiec Św.
Z2 - pokonanie jedny stylem więcej niż 1/4 dystansu

12 lat

1.Nalej Maciej09St. Lok. SALOS Cortile Kielce2:30.39387
2.Grzesik Franciszek09KS KSZO Ostrowiec Św.2:30.80384
3.Batugowski Szymon09KS KSZO Ostrowiec Św.2:32.00375
4.Schabowski Filip09MUKS Unia Busko Zdrój2:34.74355
5.Kalita Michał09KS KSZO Ostrowiec Św.2:44.22297
6.Kępiński Rafał09KS KSZO Ostrowiec Św.2:44.84294
7.Rdzanek Mikołaj09KS KSZO Ostrowiec Św.2:56.70238
8.Władny Artur09MUKS Unia Busko Zdrój3:03.58212
9.Ciźla Stanisław09MUKP MOSiR Orka Kielce3:08.34197
10.Olszewski Filip09MUKP MOSiR Orka Kielce3:13.31182
11.Bezak Bartłomiej09KS KSZO Ostrowiec Św.3:13.56181
12.Smoliński Ksawery09MUKS Unia Busko Zdrój3:23.87155
DYSKW.Budzeń Patryk09KS KSZO Ostrowiec Św.
Z3 - ukończenie poszczególnych odcinków nie zgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu

Open

1.Nalej Maciej09St. Lok. SALOS Cortile Kielce2:30.39387
2.Grzesik Franciszek09KS KSZO Ostrowiec Św.2:30.80384
3.Batugowski Szymon09KS KSZO Ostrowiec Św.2:32.00375
4.Schabowski Filip09MUKS Unia Busko Zdrój2:34.74355
5.Kalita Michał09KS KSZO Ostrowiec Św.2:44.22297
6.Kępiński Rafał09KS KSZO Ostrowiec Św.2:44.84294
7.Głogowski Seweryn08MUKP MOSiR Orka Kielce2:45.12292
8.Starachowski Maciej10KS KSZO Ostrowiec Św.2:50.42266
9.Wicha Antoni08KS KSZO Ostrowiec Św.2:54.53247
10.Tobiszewski Mikołaj08KS KSZO Ostrowiec Św.2:55.33244
11.Rdzanek Mikołaj09KS KSZO Ostrowiec Św.2:56.70238
12.Słota Filip10SSiR CENTRUM Staszów2:58.08233
13.Władny Artur09MUKS Unia Busko Zdrój3:03.58212
14.Kuśmierz Igor10KS KSZO Ostrowiec Św.3:03.95211
15.Hunek Paweł10MUKP MOSiR Orka Kielce3:04.95208
16.Ciźla Stanisław09MUKP MOSiR Orka Kielce3:08.34197
17.Olszewski Filip09MUKP MOSiR Orka Kielce3:13.31182
18.Bezak Bartłomiej09KS KSZO Ostrowiec Św.3:13.56181
19.Dziubek Alan10MUKP MOSiR Orka Kielce3:14.34179
20.Kukla Piotr11SSiR CENTRUM Staszów3:16.21174
21.Dulak Jakub10MUKP MOSiR Orka Kielce3:22.41158
22.Smoliński Ksawery09MUKS Unia Busko Zdrój3:23.87155
23.Gębusia Adam10KS KSZO Ostrowiec Św.3:25.62151
24.Szyszkowski Kacper11SSiR CENTRUM Staszów3:26.06150
25.Litwiński Wiktor10MUKS Unia Busko Zdrój3:29.46143
26.Kielczyk Leon12SSiR CENTRUM Staszów3:30.19141
27.Tarka Michał10SSiR CENTRUM Staszów3:57.7698
28.Tarka Szymon10SSiR CENTRUM Staszów4:00.2195
DYSKW.Budzeń Patryk09KS KSZO Ostrowiec Św.
Z3 - ukończenie poszczególnych odcinków nie zgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu
DYSKW.Giemza Paweł10KS KSZO Ostrowiec Św.
Z2 - pokonanie jedny stylem więcej niż 1/4 dystansu


<< TOP >>
Konkurencja 3
20-11-2021
Kobiet, 400m dowolnyOpen
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Młodzików 12-lat
Rek Okręgu Święt. Dzieci
4:43.86
5:13.66
Wołoszyn Sonia
Prasał Aleksandra
ARKIE
KOKIE
Ostrowiec Św.
Poznań
09-12-2007
12-11-2020

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat

1.Brzezińska Dominika10KS KSZO Ostrowiec Św.5:20.35389
2.Olszewska Natalia10MUKP MOSiR Orka Kielce5:23.82376
3.Mikołajek Nikola10KS KSZO Ostrowiec Św.5:29.31358
4.Sokół Sara10KS KSZO Ostrowiec Św.5:30.32355
5.Staniszewska Maja10KS KSZO Ostrowiec Św.5:45.72309
6.Arabska Maja10MUKS Unia Busko Zdrój5:52.89291
7.Agliano Victoria10SSiR CENTRUM Staszów6:19.64233
8.Zalewska Zuzanna10MUKS Unia Busko Zdrój6:34.90207
9.Kozieł Zuzanna10MUKS Unia Busko Zdrój6:46.75190
10.Cieślak Anna10MUKS Unia Busko Zdrój6:48.21188

Open

1.Kędzior Pola07UKS SP5 Swim5:16.68403
2.Brzezińska Dominika10KS KSZO Ostrowiec Św.5:20.35389
3.Olszewska Natalia10MUKP MOSiR Orka Kielce5:23.82376
4.Mikołajek Nikola10KS KSZO Ostrowiec Św.5:29.31358
5.Sokół Sara10KS KSZO Ostrowiec Św.5:30.32355
6.Staniszewska Maja10KS KSZO Ostrowiec Św.5:45.72309
7.Arabska Maja10MUKS Unia Busko Zdrój5:52.89291
8.Agliano Victoria10SSiR CENTRUM Staszów6:19.64233
9.Zalewska Zuzanna10MUKS Unia Busko Zdrój6:34.90207
10.Kozieł Zuzanna10MUKS Unia Busko Zdrój6:46.75190
11.Cieślak Anna10MUKS Unia Busko Zdrój6:48.21188
12.Baczewska Oliwia11SSiR CENTRUM Staszów7:12.36158


<< TOP >>
Konkurencja 4
20-11-2021
Mężczyzn, 400m dowolnyOpen
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Młodzików 12-lat
Rek Okręgu Święt. Dzieci
4:34.56
5:00.94
Michta Kacper
Kowalski Patryk
KSOST
UNBUS
Ostrowiec Sw.
Busko Zdrój
08-12-2012
06-12-2008

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat

1.Starachowski Maciej10KS KSZO Ostrowiec Św.5:20.39290
2.Słota Filip10SSiR CENTRUM Staszów5:44.39234
3.Kuśmierz Igor10KS KSZO Ostrowiec Św.5:47.35228
4.Hunek Paweł10MUKP MOSiR Orka Kielce5:49.73223
5.Giemza Paweł10KS KSZO Ostrowiec Św.6:00.53204
6.Gębusia Adam10KS KSZO Ostrowiec Św.6:10.73187
7.Dulak Jakub10MUKP MOSiR Orka Kielce6:14.71181
8.Dziubek Alan10MUKP MOSiR Orka Kielce6:33.70156
9.Litwiński Wiktor10MUKS Unia Busko Zdrój6:38.23151
10.Tarka Michał10SSiR CENTRUM Staszów8:11.4980
11.Tarka Szymon10SSiR CENTRUM Staszów8:17.9177

Open

1.Ponieważ Oliwier07UKS SP5 Swim4:18.21555
2.Kozak Jan06UKS SP5 Swim4:31.63477
3.Gawlik Franciszek08MUKS Unia Busko Zdrój5:00.22353
4.Papier Mieszko06MUKS Unia Busko Zdrój5:05.79334
5.Głogowski Seweryn08MUKP MOSiR Orka Kielce5:09.13323
6.Starachowski Maciej10KS KSZO Ostrowiec Św.5:20.39290
7.Słota Filip10SSiR CENTRUM Staszów5:44.39234
8.Kuśmierz Igor10KS KSZO Ostrowiec Św.5:47.35228
9.Hunek Paweł10MUKP MOSiR Orka Kielce5:49.73223
10.Giemza Paweł10KS KSZO Ostrowiec Św.6:00.53204
11.Gębusia Adam10KS KSZO Ostrowiec Św.6:10.73187
12.Dulak Jakub10MUKP MOSiR Orka Kielce6:14.71181
13.Smoliński Ksawery09MUKS Unia Busko Zdrój6:15.29180
14.Dziubek Alan10MUKP MOSiR Orka Kielce6:33.70156
15.Litwiński Wiktor10MUKS Unia Busko Zdrój6:38.23151
16.Szyszkowski Kacper11SSiR CENTRUM Staszów6:38.82150
17.Kukla Piotr11SSiR CENTRUM Staszów6:42.06147
18.Kielczyk Leon12SSiR CENTRUM Staszów7:04.48125
19.Tarka Michał10SSiR CENTRUM Staszów8:11.4980
20.Tarka Szymon10SSiR CENTRUM Staszów8:17.9177


<< TOP >>
Konkurencja 5
20-11-2021
Kobiet, 800m dowolnyOpen
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Młodzików 12-lat
Rek Okręgu Święt. Dzieci
9:36.60
11:04.98
Wołoszyn Sonia
Mikołajczyk Marta
ARKIE
KOKIE
Ostrowiec Św.
Busko Zdrój
08-12-2007
07-12-2008

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.
12 lat

1.Karpowicz Olivia09MUKP MOSiR Orka Kielce10:32.30435
2.Gil Laura09KS KSZO Ostrowiec Św.10:43.24413
3.Beksińska Amelia09KS KSZO Ostrowiec Św.11:00.09382
4.Zagraj Zuzanna09KS KSZO Ostrowiec Św.11:07.04371
5.Jama Michalina09KS KSZO Ostrowiec Św.11:10.18365
6.Guzińska Natalia09MUKP MOSiR Orka Kielce11:14.78358
7.Kozub Amelia09KS KSZO Ostrowiec Św.11:23.63344
8.Wojtasiewicz Antonina09St. Lok. SALOS Cortile Kielce11:28.19337
9.Górniak Adrianna09KS KSZO Ostrowiec Św.11:32.01332
10.Bielecka Lena09KS KSZO Ostrowiec Św.11:32.46331
11.Sulik Hanna09KS KSZO Ostrowiec Św.12:10.85282

Open

1.Kuc Weronika08MUKS Unia Busko Zdrój10:25.36450
2.Karpowicz Olivia09MUKP MOSiR Orka Kielce10:32.30435
3.Gil Laura09KS KSZO Ostrowiec Św.10:43.24413
4.Beksińska Amelia09KS KSZO Ostrowiec Św.11:00.09382
5.Zagraj Zuzanna09KS KSZO Ostrowiec Św.11:07.04371
6.Jama Michalina09KS KSZO Ostrowiec Św.11:10.18365
7.Guzińska Natalia09MUKP MOSiR Orka Kielce11:14.78358
8.Kozub Amelia09KS KSZO Ostrowiec Św.11:23.63344
9.Wojtasiewicz Antonina09St. Lok. SALOS Cortile Kielce11:28.19337
10.Górniak Adrianna09KS KSZO Ostrowiec Św.11:32.01332
11.Bielecka Lena09KS KSZO Ostrowiec Św.11:32.46331
12.Sulik Hanna09KS KSZO Ostrowiec Św.12:10.85282


<< TOP >>
Konkurencja 6
20-11-2021
Mężczyzn, 800m dowolnyOpen
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Młodzików 12-lat
Rek Okręgu Święt. Dzieci
9:36.28
10:19.36
Kowalski Patryk
Kowalski Patryk
UNBUS
UNBUS
Ostrowiec Św.
Jędrzejów
28-06-2009
08-11-2008

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.
12 lat

1.Nalej Maciej09St. Lok. SALOS Cortile Kielce9:43.38439
2.Batugowski Szymon09KS KSZO Ostrowiec Św.10:01.56400
3.Grzesik Franciszek09KS KSZO Ostrowiec Św.10:03.77396
4.Kępiński Rafał09KS KSZO Ostrowiec Św.10:26.19355
5.Schabowski Filip09MUKS Unia Busko Zdrój10:33.52342
6.Kalita Michał09KS KSZO Ostrowiec Św.10:46.82322
7.Budzeń Patryk09KS KSZO Ostrowiec Św.11:23.25273
8.Rdzanek Mikołaj09KS KSZO Ostrowiec Św.11:40.34253
9.Władny Artur09MUKS Unia Busko Zdrój11:47.43246
10.Bezak Bartłomiej09KS KSZO Ostrowiec Św.12:25.27210
11.Olszewski Filip09MUKP MOSiR Orka Kielce12:50.27190
12.Ciźla Stanisław09MUKP MOSiR Orka Kielce12:52.57189

Open

1.Ponieważ Oliwier07UKS SP5 Swim9:00.26552
2.Kozak Jan06UKS SP5 Swim9:30.62469
3.Nalej Maciej09St. Lok. SALOS Cortile Kielce9:43.38439
4.Batugowski Szymon09KS KSZO Ostrowiec Św.10:01.56400
5.Grzesik Franciszek09KS KSZO Ostrowiec Św.10:03.77396
6.Kępiński Rafał09KS KSZO Ostrowiec Św.10:26.19355
7.Schabowski Filip09MUKS Unia Busko Zdrój10:33.52342
8.Wicha Antoni08KS KSZO Ostrowiec Św.10:45.64323
9.Kalita Michał09KS KSZO Ostrowiec Św.10:46.82322
10.Tobiszewski Mikołaj08KS KSZO Ostrowiec Św.11:17.41280
11.Budzeń Patryk09KS KSZO Ostrowiec Św.11:23.25273
12.Rdzanek Mikołaj09KS KSZO Ostrowiec Św.11:40.34253
13.Władny Artur09MUKS Unia Busko Zdrój11:47.43246
14.Bezak Bartłomiej09KS KSZO Ostrowiec Św.12:25.27210
15.Olszewski Filip09MUKP MOSiR Orka Kielce12:50.27190
16.Ciźla Stanisław09MUKP MOSiR Orka Kielce12:52.57189