Zawody ogólnopolskie

ZAWODY CENTRALNE
1.  Arena Grand Prix Polski
27,28.02.2021-Ostrowiec Św
[ Komunikat ]   [ Wyniki ]   [ Galeria ]
2.     Międzywojewódzkie
Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 13-lat II-runda
19,20.06.2021-Ostrowiec Św
[ Komunikat ]   [ Wyniki ]   [ Galeria ]

WATERPOLO
1. Mistrzostwa Polski Juniorów U–19 -
- 2 ETAP
19-21.03.2021 Ostrowiec Św.
[ Program - Wyniki ]  [ Galeria ]
2. Ekstraklasa - 4 kolejka
24,25.04.2021 Ostrowiec Św.
[ Komunikat ]  [ Program - Wyniki ]  
3. Ekstraklasa - 5 kolejka
15,16.05.2021 Ostrowiec Św.
[ Komunikat ]  [ Program - Wyniki ]  
4. Mistrzostwa Europy Juniorów U–15 -
- Eliminacje
27-30.05.2021 Ostrowiec Św.
[ Program - Wyniki ]  [ Galeria ]

Zawody okręgowe

MAŁA - ŚWIĘTOKRZYSKA LIGA PŁYWACKA
1. 06-03-2021  Staszów [ Kluby ]   Wyniki  [ Live -*.htm ]
2. 24-04-2021  Kielce [ Kluby ]   Wyniki  [ Live -*.htm ]
3. 08-05-2021  Sandomierz [ Kluby ]   Wyniki  [ Live -*.htm ]
4. 02-10-2021  Połaniec [ Kluby ]   Wyniki  [ Live -*.htm ]
5. 23-10-2021  Busko-Zdrój [ Kluby ]   Wyniki  [ Live -*.htm ]
6. 06-11-2021  Ostrowiec Św. [ Kluby ]   Wyniki  [ Live -*.htm ]
Klasyfikacje [ Drużynowa ]    [ Indywidualna ]

DUŻA - ŚWIĘTOKRZYSKA LIGA PŁYWACKA
1. 13-03-2021  Busko-Zdrój [ Kluby ]   Wyniki  [ Live -*.htm ]
2. 17-04-2021  Kielce [ Kluby ]   Wyniki  [ Live -*.htm ]
3. 22-05-2021  Ostrowiec Św. [ Kluby ]   Wyniki  [ Live -*.htm ]
4. 03-10-2021  Staszów [ Kluby ]   Wyniki  [ Live -*.htm ]
5. 16-10-2021  Busko-Zdrój [ Kluby ]   Wyniki  [ Live -*.htm ]
6. 30-10-2021  Ostrowiec Św. [ Kluby ]   Wyniki  [ Live -*.htm ]
Klasyfikacje [ Drużynowa ]    [ Indywidualna ]

ZAWODY RANGI MISTRZOWSKIEJ
1.Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12,13-lat,
I-runda
27,28.03.2021 Ostrowiec Św.
[ Kluby ]   Wyniki  [ Live -*.htm ]
2. Letnie Mistrzostwa Okręgu
5,6.06.2021 Ostrowiec Św.
[ Kluby ]   Wyniki  [ Live -*.htm ]
3.Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12-lat,
II-runda
12.06.2021 Mielec
[ Kluby ]   Wyniki  [ Live -*.pdf ]
4.Drużynowy Wielobój Pływacki
Dzieci 10,11-lat
11,12.06.2021  Staszów
[ Kluby ]   Wyniki  [ Live -*.htm ]
5.Olimpiada Świętokrzyska
Młodzicy 12,13-lat
17.09.2021  Kielce
[ Najlepsi zawodnicy ]   Wyniki  [ Live -*.pdf ]
6. Zimowe Mistrzostwa Okręgu
13,14.11.2021 Kielce
[ Kluby ]   Wyniki  [ Live -*.htm ]
Procedury bezpieczeństwa: [ Zasady ] [ Oświad. klubu ] [ Oświad. zawodnika ]

Transmisja internetowa: I dzień



Transmisja internetowa: II dzień



INNE ZAWODY
1. VI Otwarte Mistrzostwa Staszowa
25.09.2021 Staszów
[ Kluby ]   Wyniki  [ Live -*.htm ]
2. Sprawdzian Wytrzymałości
20.11.2021 Staszów
[ Kluby ]   Wyniki  [ Live -*.htm ]
Procedury bezpieczeństwa: [ Zasady ] [ Oświad. klubu ] [ Oświad. zawodnika ]
!!!  Z A W O D Y   Z   50% U D Z I A Ł E M    P U B L I C Z N O Ś C I  !!!  
3. Puchar Prezydenta
27.11.2021 Kielce
[ Kluby ]   Wyniki  [ Live -*.htm ]
4. Zawody Integracyjne
04.12.2021 Czarniecka G.
[ Komunikat ]  [ Zaproszenie ] [ Wyniki ] [ Galeria ]