Zawody ogólnopolskie

ZAWODY CENTRALNE
1.  Arena Grand Prix Polski
27,28.04.2019-Ostrowiec Św
[ Komunikat ]  [ Zakwaterowanie ]  [ Zamówienie ]
[ Wyniki ]  [ Galeria ]
2.     Międzywojewódzkie
Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 13-lat II-runda
15,16.06.2019-Ostrowiec Św
[ Komunikat ]  [ Zaproszenie ]  [ Wyniki ]  [ Galeria ]
3.  Zimowe Mistrzostwa Polski
Juniorów 14-lat
6-8.12.2019-Ostrowiec Św
[ Komunikat ]  [ Zaproszenie ]  [ Wyniki ]  [ Galeria ]

WATERPOLO
1. Mistrzostwa Polski Młodzików U-13 - II Termin
5,6.01.2019 Ostrowiec Św.
[ Program - Wyniki ]  [ Galeria ]
2. Mistrzostwa Polski Juniorów U–19 - III Termin
12,13.01.2019 Ostrowiec Św.
[ Program - Wyniki ]  [ Galeria ]
3. I Liga Seniorów - II kolejka
9,10.03.2019 Ostrowiec Św.
[ Program - Wyniki ]  [ Galeria ]
4. Mistrzostwa Polski Juniorów U–19 - IV Termin
16,17.03.2019 Ostrowiec Św.
[ Program - Wyniki ]  [ Galeria ]
5. Mistrzostwa Polski Juniorów Mł. U-15 - III Termin
6,7.04.2019 Ostrowiec Św.
[ Program - Wyniki ]  [ Galeria ]
6. Mistrzostwa Polski Juniorów U–19 - V Termin
13,14.04.2019 Ostrowiec Św.
[ Program - Wyniki ]  [ Galeria ]

Wyniki zawodów ogólnopolskich i międzynarodowych organizowanych w Okręgu Świętokrzyskim zamieszczane są także na stronie   MOSiR Ostrowiec >>

Zawody okręgowe

ŚWIĘTOKRZYSKIE - JUŻ PŁYWAM
1. 20-10-2019  Staszów [ Komunikat ]  [ Zaproszenie ]  [ Wyniki ]  [ Galeria ]
2. 24-11-2019  Ostrowiec Św. [ Komunikat ]  [ Zaproszenie ]  [ Wyniki ]  [ Galeria ]

MAŁA - ŚWIĘTOKRZYSKA LIGA PŁYWACKA
1. 09-02-2019  Staszów [ Kluby ]   Wyniki  [ Live -*.htm ]
2. 09-03-2019  Końskie [ Kluby ]   Wyniki  [ Live -*.htm ]
3. 06-04-2019  Busko-Zdrój [ Kluby ]   Wyniki  [ Live -*.htm ]
4. 28-09-2019  Ostrowiec Św. [ Komunikat ]  [ Zaproszenie ]  [ Wyniki ]  [ Galeria ]
5. 26-10-2019  Sandomierz [ Komunikat ]  [ Zaproszenie ]  [ Wyniki ]  [ Galeria ]
6. 23-11-2019  . . . . [ Komunikat ]  [ Zaproszenie ]  [ Wyniki ]  [ Galeria ]
Klasyfikacje [ Drużynowa ]    [ Indywidualna ]

DUŻA - ŚWIĘTOKRZYSKA LIGA PŁYWACKA
1. 16-02-2019  Ostrowiec Św. [ Kluby ]   Wyniki  [ Live -*.htm ]
2. 16-03-2019  Busko-Zdrój [ Kluby ]   Wyniki  [ Live -*.htm ]
3. 13-04-2019  Sandomierz [ Kluby ]   Wyniki  [ Live -*.htm ]

UWAGA! - Stosunkiem głosów 10:1 podjęto decyzję o dopisaniu do 6 rundy DŚLP konkurencji 400m st.zmiennym dla roczników 2005 i 2006!

4. 11-05-2019  Ostrowiec Św. [ Komunikat ]       [ SEL ]        [ Wyniki ]  [ Galeria ]
5. 21-09-2019  Staszów [ Komunikat ]  [ Zaproszenie ]  [ Wyniki ]  [ Galeria ]
6. 19-10-2019  . . . . [ Komunikat ]  [ Zaproszenie ]  [ Wyniki ]  [ Galeria ]
Klasyfikacje [ Drużynowa ]    [ Indywidualna ]

ZAWODY RANGI MISTRZOWSKIEJ
1.Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12,13-lat,
I-runda
23,24.03.2019  Ostrowiec Św.
[ Kluby ]   Wyniki  [ Live -*.htm ]
2.Drużynowy Wielobój Pływacki
Dzieci 10,11-lat
31.05-01.06.2019  Busko-Zdrój
[ Komunikat ] [ Zaproszenie ] [ Wyniki ] [ Galeria ]
3.Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12-lat,
II-runda
1,2.06.2019 Mielec
[ Komunikat ] [ Zaproszenie ] [ Wyniki ] [ Galeria ]
4. Letnie Mistrzostwa Okręgu
8,9.06.2019 Ostrowiec Św.
[ Komunikat ] [ Zaproszenie ] [ Wyniki ] [ Galeria ]
5. Zimowe Mistrzostwa Okręgu
16,17.11.2019 Kielce
[ Komunikat ] [ Zaproszenie ] [ Wyniki ] [ Galeria ]

INNE ZAWODY
1. IV Otwarte Mistrzostwa Staszowa
30,31.03.2019 Staszów
[ Kluby ]   Wyniki  [ Live -*.htm ]
2. Memoriał G.Kuczyńskiego
05.10.2019 Sandomierz
[ Komunikat ]  [ Zaproszenie ]  [ Wyniki ]  [ Galeria ]