Osiągnięcia - 2021r



Letnie Mistrzostwa Polski - basen 50m

  •   • Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców - Lublin

Dominik Bujak
  • 2 m. 400m st.zmiennym - 4:19,02
  • 2 m. 200m st.zmiennym - 2:02.58
  • 10 m. 200m st.dowolnym - 1:51,39
 Młodzieżowcy
  • 1 m. 400m st.zmiennym - 4:19,02
  • 2 m. 200m st.zmiennym - 2:02.58
  • 6 m. 200m st.dowolnym - 1:51,39


  • 10 m. 800m st.dowolnym - 8:25.11

 Młodzieżowcy
  • 9 m. 800m st.dowolnym - 9:58.22
  • 10 m. 1500m st.dowolnym - 19:32.85

 Młodzieżowcy
  • 10 m. 200m st.zmiennym - 2:30,61

 Młodzieżowcy
  • 8 m. 200m st.zmiennym - 2:08,05

 Młodzieżowcy
  • 7 m. 200m st.klasycznym - 2:25,51

  •   • Mistrzostwa Polski Juniorów 17,18-lat - Bydgoszcz

  •  4 m. 200m st.motylkowym - 2:03,13
  •  6 m. 100m st.motylkowym - 0:55,28
  •  8 m. 50m st.motylkowym - 0:25,35
  •  9 m. 4x100m st.dowolnym - 3:36,45
  •  7 m. 4x100m st.zmiennym - 3:56,13

  •  5 m. 4x100m st.klasycznym - 1:14,50
  •  5 m. 4x200m st.klasycznym - 2:40,42
  •  8 m. 4x50m st.klasycznym - 0:34,04

  •  9 m. 50m st.dowolnym - 0:23,99
  •  10 m. 200m st.zmiennym - 2:11,78
  •  9 m. 4x100m st.dowolnym - 3:36,45
  •  7 m. 4x100m st.zmiennym - 3:56,13


  •  10 m. 200m st.motylkowym - 2:25,88


  •  10 m. 50m st.klasycznym - 0:34,31


  •  9 m. 4x100m st.dowolnym - 3:36,45


  •  9 m. 4x100m st.dowolnym - 3:36,45


  •  7 m. 4x100m st.zmiennym - 3:56,13


  •  7 m. 4x100m st.zmiennym - 3:56,13

  •   • Mistrzostwa Polski Juniorów 16-lat - Warszawa

Bartosz Michta
  •  1 m. 200m st.motylkowym - 2:05,36
  •  3 m. 100m st.motylkowym - 0:56,64
  •  8 m. 50m st.motylkowym - 0:25,94
  •  5 m. 4x200m st.dowolnym - 8:12,45
  •  9 m. 4x100m st.dowolnym - 3:45,15


  •  9 m. 100m st.grzbietowym - 1:08,17
  •  6 m. 200m st.grzbietowym - 2:25,76

  •  5 m. 1500m st.dowolnym - 16:28,29
  •  5 m. 800m st.dowolnym - 8:35,13
  •  5 m. 400m st.dowolnym - 4:07,11
  •  5 m. 200m st.dowolnym - 1:57,15
  •  5 m. 4x200m st.dowolnym - 8:12,45
  •  9 m. 4x100m st.dowolnym - 3:45,15

  •  6 m. 100m st.motylkowym - 1:04,98

  •  9 m. 50m st.motylkowym - 0:29,47

  •  5 m. 4x200m st.dowolnym - 8:12,45
  •  9 m. 4x100m st.dowolnym - 3:45,15

  •  5 m. 4x200m st.dowolnym - 8:12,45
  •  9 m. 4x100m st.dowolnym - 3:45,15

  •   • Mistrzostwa Polski Juniorów 15-lat - Oświęcim

Zuzanna Kamińska
  •  3 m. 200m st.klasycznym - 2:39,47
  •  5 m. 100m st.klasycznym - 1:13,82
  •  5 m. 50m st.klasycznym - 0:34,10
  •  3 m. 4x100m st.dowolnym - 4:08,39
  •  4 m. 4x200m st.dowolnym - 9:07,97
  •  2 m. 4x100m st.zmiennym - 4:32,75

Malwina Szafrańska
  •  3 m. 4x100m st.dowolnym - 4:08,39
  •  4 m. 4x200m st.dowolnym - 9:07,97
  •  2 m. 4x100m st.zmiennym - 4:32,75

Małgorzata Celińska
  •  3 m. 4x100m st.dowolnym - 4:08,39
  •  4 m. 4x200m st.dowolnym - 9:07,97

Zofia Sadłos
  •  3 m. 4x100m st.dowolnym - 4:08,39
  •  4 m. 4x200m st.dowolnym - 9:07,97
  •  2 m. 4x100m st.zmiennym - 4:32,75

Alicja Sulik
  •  2 m. 4x100m st.zmiennym - 4:32,75

  •  8 m. 1500m st.dowolnym - 17:45,73

  •   • Mistrzostwa Polski Juniorów 14-lat - Olsztyn

Zuzanna Wójcik
  •  3 m. 1500m st.dowolnym - 18:31,12
  •  6 m. 800m st.dowolnym - 9:46,71
  •  8 m. 400m st.dowolnym - 4:45,85



Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12-letnich

KS KSZO Ostrowiec Św.
    3 miejsce w zestawieniu ogólnopolskim edycji 2021r.

Beksińska Amelia, Bielecka Lena, Celińska Wiktoria, Gil Laura, Górniak Adrianna, Jama Michalina, Karwacka Dominika, Kisiel Julia, Kozub Amelia, Mozal Marcela, Sulik Hanna, Woźniak Beata, Zagraj Zuzanna, Łapawa Jadwiga, Batugowski Szymon, Bezak Bartłomiej, Budzeń Patryk, Grzesik Franciszek, Kalita Michał, Kogut Bartosz, Kępiński Rafał, Rdzanek Mikołaj, Tobiszewski Mikołaj, Wicha Antoni,
Trener: Mariusz Firmanty, Marcin Piliński